کد خبر : 4595

بوشهر رتبه برتر تدوین استاندارد کشور را کسب کرد

بوشهر رتبه برتر تدوین استاندارد کشور را کسب کرد

مدیرکل استاندارد استان بوشهر گفت: اداره کل استاندارد بوشهر رتبه برتر تدوین استاندارد کشور را کسب کرد.

به گزراش بوشهر 24، محمدرحیم بهره‌مند عصر دوشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: توسعه استاندار در استان بوشهر را با جدیت خاصی در دستور کار داریم و در این راستا طرح‌های بسیار خوبی اجرا شده است و برنامه‌های مناسبی را نیز در دست اجرا داریم.

وی به موفقیت‌های استاندارد بوشهر در سطح کشور اشاره کرد و ادامه داد: اداره کل استاندارد استان بوشهر در برنامه روز جهانی استاندارد موفق شد تا عنوان دبیر نمونه تدوین کشور را کسب کند و مورد تقدیر وزیر نیرو قرار بگیریم.

مدیرکل استاندارد استان بوشهر با اشاره به ثبت رکورد 103 عنوان تدوین استاندارد ملی طی سال 93 در استان بوشهر، اضافه کرد: این میزان رکورد ثبت شده سه برابر تعداد استانداردهای پیش‌بینی شده استان بود.

وی تصریح کرد: از ابتدای تأسیس اداره کل استاندارد استان بوشهر تا پایان سال گذشته 263 تدوین استاندارد ملی انجام شده است که در سال جاری 103 عنوان استاندار ثبت شده است که این میزان استاندارد بی‌سابقه است.

بهره‌مند افزود: کارشناسان توانمند و تلاشگر اداره کل تلاش های بسیار زیادی را به منظور تدوین و طراحی این استانداردها داشته‌اند که این تلاش‌های منجر به موفقیت اداره کل استاندار بوشهر در سطح کشور شد.

اداره کل استاندارد بوشهر با ثبت 103 عنوان تدوین استاندارد ملی طی سال 93 موفق به کسب عنوان دبیر نمونه تدوین کشور در بین سایر ادارات استاندارد شد./ مهر

ارسال نظر