کد خبر : 4601

رئیس شورای شهر برازجان انتخاب شد/ رئیس کمیسیونها نیز تعیین شدند

رئیس شورای شهر برازجان انتخاب شد/ رئیس کمیسیونها نیز تعیین شدند

بوشهر24: بالاخره بعد از مدت ها اختلاف و دو دستگی در شورای شهر برازجان ظهر امروز انتخابات هیأت رئیسه شورا برگزار و اعضای هیأت رئیسه مشخص گردیدند.

بوشهر24: بالاخره بعد از مدت ها اختلاف و دو دستگی در شورای شهر برازجان ظهر امروز انتخابات هیأت رئیسه شورا برگزار و اعضای هیأت رئیسه مشخص گردیدند.

به گزارش "بوشهر24" در رأی گیری به عمل آمده که همه 9 نفر اعضای شورای شهر در آن حضور داشتند سیده خدیجه حسینی با کسب 6 رأی به عنوان رئیس شورا و هادی کفاش نیز به عنوان نائب رئیس شورا انتخاب شدند.

همچنین در این انتخابات قیصر ترک زاده از سوی اعضا به عنوان خزانه دار انتخاب شد و سعید اسماعیلی نیز منشی شورا شد. مرتضی قدوسی نیز با 8 رای به عنوان سخنگوی شوراش شهر برازجان انتخاب شد.

مطابق اخبار رسیده از جلسه امروز شورای شهر برازجان، روسای کمیسیون های شورای شهر برازجان براین اساس انتخاب شدند:

آقای بهادر قائدی با 6 رای به عنوان رئیس کمیسیون فرهنگی

آقای محمد تقی گرمسیری با 6 رای به عنوان رئیس کمسیون عمران

آقای سعید اسماعیلی با 6 رای به عنوان رئیس کمیسیون طرح و برنامه

آقای مرتضی نیکجو با 6 رای به عنوان رئیس کمیسیون اداری و مالی

آقای مرتضی قدوسی با 7 رای به عنوان رئیس کمیسیون علمی و پژوهشی

آقای قیصر ترک زاده با 8 رای به عنوان رئیس کمیسیون خدمات شهری

خانم سیده خدیجه حسینی با 8 رای به عنوان رئیس کمیسیون برنامه و بودجه

آقای هادی کفاش با 8 رای به عنوان رئیس کمیسیون حقوقی

آقای اسماعیل ناخایی با 8 رای به عنوان رئیس کمیسیون حمل و نقل

گفتنی است طی تماسی که خبرنگار "بوشهر 24 " با برخی اعضای شورای شهر برقرار کرد، اعضا جهت حفظ وحدت به وجود آمده از انجام مصاحبه امتناع کرده و  گفتند اخبار تکمیلی را متعاقبا اعلام خواهند کرد.

"بوشهر 24 " ضمن تبریک به شورای شهر برازجان، اتفاق به وجود آمده را به فال نیک گرفته و امیدوار است رویه جدید شورای شهر برازجان مسیر خدمت رسانی به مردم برازجان را هموارتر سازد.

  • هم استانى ۱۳۹۳/۰۷/۲۲ ۱۴:۵۳

    1 0 پاسخ

    مسئوليتهاى جديد را به سيده خانم حسينى و حاج هادى كفاش و بقيه اعضا تبريك عرض ميكنم ودرخواست ميكنم با قدرت به خدمت رسانى ب مردم اهتمام داشته باشند.

  • یک دلسوز ۱۳۹۳/۰۷/۲۳ ۲۳:۴۱

    0 0 پاسخ

    عرض سلام وخسته نباشی دارم خدمت حاجی اقا یحیایی یک روحانی دلسوز دشتستانی ویک روحانی اصولگرا با درایتی و کارشناسی شده توانست گروه4و5 را به هم نزدیک کند وسکان ریاست شورای شهر برازجان را مشخص نماید بر خود واجب می دانم از این روحانی بزرگوار وبسیجی شاد باش گویم در جایگاه نماز وقطعه ی شهدا دیدم که با اعضای شورا مذاکره می کند وانها را به هم نزدیک کند وزحمات چند روز ایشان در روز سه شنبه نتیجه داد ویک درود دیگر می فرستم به برادر جانباز،بسیجی،رزمنده جناب اقای قیصر ترک زاده بزرگوار که خودش یک کاندیدای بود ولی در جهت ریاست شورا ایشان ایثار کرد ودر این مورد استفا داد وحتی کاندید نایب رییس هم نشد وسکان ریاست شورا را به شخصی دیگر داد.

ارسال نظر