کد خبر : 4618

راه‌اندازی نخستین شهر بازی آبی بوشهر در ساحل خلیج فارس

راه‌اندازی نخستین شهر بازی آبی بوشهر در ساحل خلیج فارس

با توجه به وجود زمینه‌های لازم در ساحل بزرگراه امام علی(ع) بوشهر شهر بازی‌آبی دراین ساحل ساخته می‌شود.

به گزارش بوشهر 24 به نقل از روابط عمومی استانداری بوشهر،، استاندار بوشهر گفت: باتوجه به وجود زمینه‌های لازم در ساحل بزرگراه امام علی(ع) بوشهر شهر بازی‌آبی دراین ساحل ساخته می‌شود.
 دکترمصطفی سالاری در بازدید از ساحل بزرگراه امام علی (ع) بوشهر با اشاره به اینکه شهر بوشهر دارای امکانات زیرساختی لازم برای توسعه طرح‌های گردشگری گفت: امکانات و قابلیت‌های مهمی برای توسعه طرح‌های گردشگری بویژه شهرهای بازی فراهم است که این مهم باید در دستور کار مسئولان ذیربط قرار گیرد.
 
استاندار بوشهر با تاکید بر ایجاد نخستین شهر بازی آبی در محدوده بزرگراه امام علی(ع) بوشهر افزود: طرح مطالعاتی این شهر بازی در کوتاه ترین زمان باید انجام شود و سرمایه گذار لازم برای عملیات اجرایی آن انتخاب و شروع بکار کند.http://8pic.ir/images/vt2qtex5qxkmbs2oz17l.jpg


 
وی با تاکید بر این نکته که مناطق ویژه گردشگری در استان بوشهر تعیین شده است گفت: لازم است پیگیری‌های لازم برای زیرساخت در این مناطق گردشگری انجام شود تا مردم از این ساحل زیبای خلیج فارس بهره مند شوند.
 
معاون عمرانی شهرداری بوشهر نیز از اجرای فضای سبز در بزرگراه امام علی(ع) بوشهر خبر داد و گفت: در این محور 700 اصله  درخت نخل کاشته شده که به‌زودی گیاهان تزیینی نیز کاشته می‌شود.
 
رضا محبی از اجرای طرح آبیاری قطره‌ای در بلوار امام علی(ع) بوشهر خبر داد و گفت: این طرح به طول 18 کیلومتر اجرا می‌شود که تاکنون 12 کیلومتر آن به پایان رسیده است.
 
وی با بیان اینکه  اجرای این طرح 30 میلیارد ریال برآورد شده است گفت: این طرح فضای سبز در بلوار امام علی(ع) به مساحت 42 هزار متر مربع نخل و گیاهان تزیینی کاشته می‌شود.

ارسال نظر