کد خبر : 4746

جمع‌آوری 7 میلیارد ریال کمک نقدی در جشن عاطفه‌های بوشهر

جمع‌آوری 7 میلیارد ریال کمک نقدی در جشن عاطفه‌های بوشهر

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان بوشهر از جمع‌آوری بیش از 7 میلیارد ریال در جشن عاطفه‌های این استان خبر داد.

به گزارش بوشهر 24، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان بوشهر از جمع‌آوری بیش از 7 میلیارد ریال در جشن عاطفه‌های این استان خبر داد.
فرید محبی پیش از آغاز همایش مدیران کمیته امداد بوشهر در جمع خبرنگاران با تشکر از نهادها و رسانه‌های همراه با کمیته امداد در راستای برگزاری جشن عاطفه‌ها اظهار کرد: یک‌ هزار و 220 پایگاه ثابت و سیار برای جمع‌آوری کمک‌های مردم در استان بوشهر برپا شده که از این تعداد، 800 پایگاه در مدارس و 420 پایگاه در مساجد، پایگاه‌های مقاومت بسیج، مصلی‌های نماز جمعه و مراکز و میدان‌های اصلی شهر بود.

وی با بیان اینکه مشارکت مردم  نیکوکار استان در برنامه‌های کمیته امداد خصوصا جشن عاطفه‌های امسال قابل تقدیر و سپاس است، افزود: کمک‌های جشن عاطفه‌های امسال جمعا 7 میلیارد و 400 میلیون ریال بوده است که از این میزان 2 میلیارد و 50 میلیون ریال نقدی و 5 میلیارد و 350 میلیون غیر نقدی بوده است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان بوشهر خاطرنشان کرد: تمامی کمک‌های جمع‌آوری شده در مدارس برای کمک به دانش‌آموزان نیازمند در اختیار خود مدرسه قرار داده شده است.

محبی عنوان کرد: کمیته امداد تلاش می‌کند تا با همکاری نیکوکاران و خیرین فرهنگی شکاف‌های اقتصادی بین دانش‌آموزان را کم کند تا دانش‌آموزان نیازمند نیز بدون دغدغه تحصیل کنند.

ارسال نظر