کد خبر : 4752

حادثه درپالایشگاه فجر جم

یک کشته ودو مصدوم بر اثر ترکیدگی لوله گاز

یک کشته ودو مصدوم بر اثر ترکیدگی لوله گاز

بوشهر 24: به دلیل ترکیدگی لوله در زمان وارد شدن گاز به شبکه کارگران یادشده از ارتفاع سقوط می کنند که یک نفر از آنان ضربه مغزی شد.

بوشهر 24:فرماندار جم استان بوشهر گفت: بر اثر حادثه ترکیدگی لوله گاز درپالایشگاه فجر این شهرستان یک نفر کشته و دوتن مصدوم شدند.

به گزارش بوشهر 24، عبدالله نادری افزود: این حادثه روز گذشته برای کارگران شرکت پیمانکاری در حال اجرای تعمیرات پالایشگاه رخ داد.

وی اضافه کرد: به دلیل ترکیدگی لوله در زمان وارد شدن گاز به شبکه کارگران یادشده از ارتفاع سقوط می کنند که یک نفر از آنان ضربه مغزی شد و با وجود انتقال به بیمارستان دراستان فارس اما تلاش پزشکان برای نجات جان وی بی نتیجه ماند.

فرماندار جم اضافه کرد: حال دو نفر دیگر از کارگران که در بیمارستان توحید بستری شده بودند رضایت بخش است و برای ادامه درمان به بیمارستان های بوشهر منتقل شده اند.

نادری ادامه داد: با وجود بیمارستان توحید مربوط به شرکت نفت در شهرستان جم اما برخی از بخش های تخصصی در آن فعال نیست.

وی گفت: با مذاکرات انجام شده با رییس بهداشت درمان صنعت نفت راه اندازی بخش های تخصصی در بیمارستان توحید جم منوط به همکاری دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برای تامین پزشک متخصص است.

شرکت پالایش فجر جم با ظرفیت اسمی 110 میلیون متر مکعب گاز به عنوان بزرگترین پالایشگاه گاز ایران است که 27 درصد از گاز مصرفی مردم کشور را تامین گاز می کند./ ایرنا

ارسال نظر