کد خبر : 49

امام جمعه: استاندار بوشهر به مشکلات بردخون توجه کند

بوشهر ۲۴: امام جمعه موقت بردخون گفت: استاندار بوشهر به مشکلات فراوان بردخون توجه کند.

بوشهر ۲۴: امام جمعه موقت بردخون گفت: استاندار بوشهر به مشکلات فراوان بردخون توجه کند.

به گزارش " بوشهر ۲۴" به نقل از فارس؛ حجت الاسلام محمّد جواد عاشوری صبح امروز در نشست شورای آموزش و پرورش بردخون با اشاره به هفته بزرگداشت مقام معلم اظهار داشت: مقام و جایگاه معلمان در جامعه اسلامی باید بر اساس منطق و نگاه اسلامی، احیا شود و معلم در نگاه مردم و جامعه، از حرمت، کرامت و عظمت حقیقی برخوردار باشد.

وی افزود: در جامعه انسانى، اساسى ترین کار تعلیم و تربیت است و کسى که این رسالت را به دوش مى کشد معلم است بر همین اساس است که پیامبران معلمان بشر خوانده مى شوند. معلمی شغل شریفی است که وظیفه مهم تربیت مدیران آینده جامعه را بر عهده دارند.

خبرگزاری فارس: استاندار بوشهر به مشکلات بردخون توجه کند

عاشوری اضافه کرد: معلمان به عنوان پایه گذاران اندیشه های علمی، مبلغان ارزش ها و مسئولیت های اجتماعی به دانش آموزان هستند و حرف اول را در تربیت منابع انسانی می زنند و هیچ حرفه ای همچون معلمی نقش موثری در جوامع ندارد زیرا آینده کشور به دست فرهیختگان آن ملت حاصل می شود و معلمان با تعهد، تخصص و مهارت خود در کلاس فردای یک تمدن را طراحی می کنند و مصالح آن را فراهم می آورند.

وی از نقش شهید مطهری در احیای تفکر فلسفی و اسلامی تجلیل کرد و گفت: علامه شهید مطهری در نزد امام راحل (ره) جایگاه ویژه ای داشته و تلاش زیادی در ارشاد و آموزش اقشار مردم ایفا کرد.

امام جمعه موقت بردخون با انتقاد از عدم حضور استاندار بوشهر در بخش بردخون ادامه داد: استاندار بوشهر تاکنون چندین بار به مرکز شهرستان دیّر سفر کرده و با وجود عبور از کنار این بخش حتی توقفی کوتاه نیز در بخش بردخون نداشته و این موجب دلسردی و گله بسیار مردم منطقه شده است.

عاشوری خاطرنشان کرد: بردخون در شهرستان دیّر گم شده  آنچنان که شایسته این بخش شهیدپرور و ولایتمدار است توجه خاصی به آن نشده که امیدواریم شاهد حضور مسئولان استان و حمایت بیشتر برای توسعه همه جانبه آن و رفع مشکلات وکمبودها باشیم.

ارسال نظر