کد خبر : 5153

موسی احمدی: مشکل سوخت کشاورزان بوشهر رفع شد

موسی احمدی: مشکل سوخت کشاورزان بوشهر رفع شد

نماینده شهرستان‌های دیر، کنگان، جم و عسلویه در مجلس شورای اسلامی گفت: مشکل سوخت کشاورزان استان بوشهر رفع شد.

به گزارش بوشهر 24، حجت الاسلام موسی احمدی به اشاره به ظرفیت‌های بالای استان بوشهر در بخش کشاورزی، اظهار داشت: کشاورزان استان بوشهر دارای مشکلات زیادی هستند که مشکل سوخت کشاورزان استان بوشهر رفع شد.

این عضو کمیسیون انرژی مجلس ادامه داد: هفته جاری در حاشیه کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با وزیر نیرو برای حل مشکل سوخت کشاورزان استان بوشهر، مذاکرات مجددی داشتم و به تماس اخیر لاریجانی با ایشان اشاره کردم که قول حل مشکل سوخت به کشاورزان داده شد.

احمدی با بیان اینکه مشکل سوخت در استان جدی است، خاطرنشان کرد: بعد از بیان مشکلات کشاورزان، وزیر نیرو با اغماض یک‌ساله اجرای مصوبه برای کشاورزان استان موافقت کرد.

وی تصریح کرد: در نامه‌ای به چیت‌چیان وزیر نیرو یادآور شدم که انعکاس وسیع قول شما برای حل مشکل سوخت کشاورزان استان بوشهر در رسانه های مجازی و مکتوب استان و کشور و همچنین امیدواری کشاورزان برای حل این مشکل جدی و اینکه متاسفانه این مشکل هنوز حل نشده است، خواستار دستور فوری  وزیر برای حل این مشکل شدم.

احمدی افزود: وزیر به طور کتبی به مدیر عامل آب منطقه ای بوشهر دستور داد که اغماض یکساله در اجرای مصوبه  انجام گیرد و مشکل سوخت کشاورزان برای سال جاری حل شود.

نماینده شهرستان‌های دیر، کنگان، جم و عسلویه در مجلس شورای اسلامی در پایان گفت: در تماسی با رجایی مدیر عامل آب منطقه ای بوشهر موضوع بررسی شد و رجایی قول داد به‌زودی سوخت در اختیار کشاورزان قرار گیرد./ مهر

ارسال نظر