کد خبر : 5159

اهالی گناوه و دیلم در تومار به استاندار چه گفتند؟

جاده گناوه- دیلم به جاده مرگ تبدیل شده است/ به تازگی هشت نفر کشته و زخمی شدند

جاده گناوه- دیلم به جاده مرگ تبدیل شده است/ به تازگی هشت نفر کشته و زخمی شدند

بوشهر 24: با وجود اینکه بندرگناوه به عنوان یکی از بنادر تجاری و گردشگری جنوب کشور در استان بوشهر است، اما مسیر ارتباطی آن به شهرستان دیلم به دلیل کم عرض بودن و نداشتن استانداردهای لازم به جاده مرگ تبدیل شده است.

به گزارش بوشهر 24، در پی تداوم حوادث رانندگی در جاده گناوه - دیلم و عدم اصلاح و ترمیم این محور، سرانجام مردم شهرستانهای گناوه ودیلم با امضای توماری از استاندار بوشهر خواستار ترمیم و اصلاح جاده حادثه خیز بین این دو شهرستان شدند.

در این تومار که رونوشت آن برای نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر و مدیرکل راه وشهرسازی استان ارسال شده است، آمده است: با وجود اینکه بندرگناوه به عنوان یکی از بنادر تجاری و گردشگری جنوب کشور در استان بوشهر درایام مختلف سال پذیرای جمع زیادی از مسافران وگردشگران از استانهای همجوار و دیگر نقاط کشور است، اما مسیر ارتباطی آن به شهرستان دیلم به دلیل کم عرض بودن و نداشتن استانداردهای لازم به جاده مرگ تبدیل شده است.

نویسندگان این تومار ضمن اشاره به حوادث فراوان رخ داده در این محور ارتباطی از جمله حادثه کشته و زخمی شدن هشت نفر خواستار اصلاح و ترمیم این جاده شدند.

ارسال نظر