کد خبر : 5184

کسب مقام برتر اداره کل راه‌وشهرسازی بوشهر در سمپوزیوم بین‌المللی روابط عمومی

کسب مقام برتر اداره کل راه‌وشهرسازی بوشهر در سمپوزیوم بین‌المللی روابط عمومی

مدیرکل راه و شهرسازی استان بوشهر گفت: روابط عمومی اداره کل راه‌وشهرسازی دستگاه برتر در بخش تکریم ارباب رجوع در دهمین دوره سمپوزیوم بین‌المللی روابط عمومی معرفی شد.

به گزارش بوشهر 24، علیرضا صفایی ظهر امروز در آیین تجلیل از کارکنان روابط عمومی راه و شهرسازی بوشهر اظهار کرد: دهمین سمپوزیوم بین‌المللی کشور با حضور بیش از 650 نفر از مهمانان داخلی و خارجی به مدت دو روز ششم و هفتم آبان سال 93 در سالن همایش‌های بین‌المللی برج میلاد تهران برگزار شد که اداره کل راه و شهرسازی استان بوشهر توانست تندیس و لوح مقام برتر را در بخش تکریم ارباب رجوع از آن خود کند.

وی افزود: جشنواره برترین‌های روابط عمومی ایران نیز هر سال در حاشیه سمپوزیوم بین‌المللی روابط عمومی که با حضور اساتید مطرح عرصه ارتباطات و روابط عمومی جهان همراه است، برگزار می‌شود که  روابط عمومی این اداره کل برای سومین سال متوالی توانست موفق به کسب تندیس برترین‌های روابط عمومی ایران شود.

صفایی بیان داشت: امسال بیش از 120 اثر به این جشنواره ارسال شده بود که هیئت داوران براساس شاخص‌های اعلام شده در رشته تکریم ارباب رجوع اداره کل راه و شهرسازی استان بوشهر را شایسته عنوان برتر شناخت./ فارس

ارسال نظر