کد خبر : 5317

ضرورت رفع آلودگی‌های شهرهای جنوب استان بوشهر

ضرورت رفع آلودگی‌های شهرهای جنوب استان بوشهر

نماینده دیر، کنگان، جم و عسلویه در مجلس شورای اسلامی گفت: رفع آلودگی‌های شهرهای جنوب استان بوشهر ضروری است.

به گزارش بوشهر 24، حجت الاسلام موسوی احمدی صبح پنجشنبه در نشست شورای اسلامی استان بوشهر اظهار داشت: باید مصوبات شوراهای اسلامی در استان بوشهر به دفاتر نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی ارسال شود و این خود به رشد و توسعه استان کمک شایانی می کند.

نماینده دیر، کنگان، جم و عسلویه در مجلس شورای اسلامی افزود: باید برای توسعه متوازن استان بوشهر یک برنامه ریزی دقیق با توجه به چشم انداز ۱۴۰۴ و توسعه ششم تنظیم شود.

وی تصریح کرد: شوراهایی موفق هستند که بیشتر از وظایف قانونی خود آگاه بوده و پیگیر مسائل و مشکلات محلی و منطقه ای خود هستند.

احمدی گفت: با پیگیری هایی که در کمیسیون انرژی مجلس داشتیم برای بررسی و رفع آلودگی شهرهای جنوب استان بوشهر و شهرهای در معرض آلودگی کمیته ای شکل گرفته است.

لزوم توسعه مناطق پیرامونی صنایع نفت و گاز

نماینده دیر، کنگان، جم و عسلویه در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: همچنین با رایزنی هایی که با وزیر نفت داشتیم، برنامه توسعه مناطق پیرامونی صنایع نفت و گاز را عملی کردیم که اکنون مطالعات شهرستان عسلویه به اتمام رسیده و دیگر شهرستان‌ها نیز به‌زودی انجام خواهد شد که تحول و کمک بسیاری به توسعه شهرستانهای جنوب استان می کند.

وی خاطرنشان کرد: امسال نیز با پیگیری هایی که صورت گرفت، کلینیک درمانی شهرستان عسلویه را به بیمارستان ۵۰ تختخوابی تبدیل کردیم که چندی پیش شاهد بهره برداری از آن بودیم.

احمدی گفت: در سفر رهبر معظم انقلاب اسلامی به شهرستان عسلویه هم اعتبارات مناسبی اختصاص یافت که از برکت این سفر بسیاری از مشکلات مردم جنوب استان بوشهر مرتفع شد./ مهر

ارسال نظر