کد خبر : 5318

حمایت کمیته امداد از ۲۵۰۰ دانشجوی مددجوی بوشهر

حمایت کمیته امداد از ۲۵۰۰ دانشجوی مددجوی بوشهر

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان بوشهر از حمایت این نهاد از ۲۵۰۰ دانشجوی مددجوی این استان خبر داد.

به گزارش بوشهر 24، فرید محبی اظهار داشت: اسلام همواره بر کمک به همنوعان تاکید و سفارش کرده و در آیات و روایات متعددی بر دستگیری از مستمندان تاکید شده است.

وی افزود: کمیته امداد امام خمینی(ره) بیشترین حمایت ها را از افراد مستضعف و محروم دارد و به طور مستمر و هدفمند از افراد کم بضاعت و بی بضاعت حمایت و پشتیبانی می کند.

مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر خاطرنشان کرد: ایجاد اشتغال پایدار از محورهای اساسی کمیته امداد است و امسال رویکرد کمیته به سمت خودکفایی بوده و در این مسیر نهایت توانمندی و ظرفیت خود را به کار گرفته ایم.

محبی تصریح کرد: تسهیل شرایط برای ادامه تحصیل فرزندان مددجویان در مقاطع مختلف تحصیلی از برنامه های این نهاد است و به ویژه برای تحصیل مددجویان در دانشگاه ها اهتمام خاصی داریم.

وی از حمایت کمیته امداد از ۲ هزار و ۵۰۰ دانشجوی مددجوی استان بوشهر خبر داد و گفت: در شرایط کنونی تعداد ۲ هزار و ۴۸۵ دانشجوی مددجو از استان بوشهر در مقاطع مختلف تحصیلی و در رشته های مختلف دانشگاهی ادامه تحصیل می دهند که کمیته امداد تمام هزینه های دانشگاه را پرداخت می کند.

مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر یادآور شد: هم اکنون حدود ۵ هزار دانش آموز بی بضاعت تحت پوشش نیز از خدمات حمایتی کمیته امداد استان برخوردارند.

محبی بیان کرد: فرزندان مددجویان در صورت ادامه تحصیل و فرا گرفتن دانش و فن، می توانند خودکفا شوند و کمیته امداد برای این مهم تلاش می کند.

وی افزود: از خانواده های مددجویان نیز انتظار داریم نهایت تلاش خود را برای ادامه تحصیل فرزندان خود به کار گیرند./ فارس

ارسال نظر