کد خبر : 5408

حضور شرکت‌های دانش‌بنیان و نیروگاه اتمی در نمایشگاه تخصصی نفت و گاز بوشهر

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی بوشهر از حضور شرکت‌های دانش‌بنیان و نیروگاه اتمی در نمایشگاه تخصصی نفت و گاز، پالایش و پتروشیمی بوشهر خبر داد.

به گزارش بوشهر 24، مهرداد ابراهیمی پیش از ظهر امروز در نشست هماهنگی برگزاری نمایشگاه‌ بین‌المللی نفت، گاز، پتروشیمی بوشهر اظهار داشت: تمهیدات لازم برای برگزاری باشکوه این نمایشگاه اندیشیده شده و امیدواریم شاهد حضور گسترده شرکت‌های نفتی در این نمایشگاه باشیم.

وی بیام کرد: برگزاری نمایشگاه نفت و گاز در پایتخت انرژی ایران، فرصتی است تا ظرفیت‌های نفتی و گازی استان بوشهر بیش از پیش معرفی شود.

ابراهیمی یادآور شد: با توجه به نامگذاری امسال به نام اقتصاد، فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی، برنامه‌های دولت تدبیر و امید برای توسعه میادین مشترک نفتی و گازی و جلوگیری از خام‌فروشی موجب شده نمایشگاه امسال از جایگاه و اهمیت بیشتری برخوردار باشد.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی بوشهر با بیان اینکه نمایشگاه تخصصی، نفت، گاز، پتروشیمی بوشهر اول تا چهارم آذرماه در نمایشگاه بین‌المللی بوشهر برگزار می‌شود، گفت: این نمایشگاه با همکاری سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس با حضور برجسته‎ترین شرکت‌های دولتی و بخش خصوصی فعال در حوزه انرژی برگزار می‌شود.

ابراهیمی بیان کرد: در نمایشگاه امسال غرفه ویژه پایان نفتی خارگ و نیروگاه اتمی بوشهر نیز در نظر گرفته شده که امیدواریم مورد توجه علاقمندان و بازدیدکنندگان قرار گیرد.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی بوشهر بیان داشت: نمایشگاه در روزهای اول تا چهارم آذرماه از ساعت 9 الی 14 پذیرای علاقمندان خواهد بود./ فارس

ارسال نظر