کد خبر : 5501

قول های وزیر راه و شهرسازی برای حل مشکلات اساسی استان

قول های وزیر راه و شهرسازی برای حل مشکلات اساسی استان

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی به منظور پیگیری مسائل و مشکلات حوزه انتخابیه با عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی دیدار کرد.

به گزارش بوشهر 24 به نقل از پایگاه اطلاع رسانی جمیری، نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی به منظور پیگیری مسائل و مشکلات حوزه انتخابیه با عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی دیدار کرد.

عبدالکریم جمیری در این دیدار با اشاره به خطرآفرینی جاده گناوه به دیلم که این روزها از آن با عنوان جاده مرگ یاد می شود، خواستار اصلاح فوری این راه بدلیل حادثه خیز بودن آن شد که وزیر راه و شهرسازی نیز قول پیگیری و برطرف کردن این مشکل را در اسرع وقت داد.

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم همچنین در این نشست خواستار اختصاص قطعه زمینی به تعاونی مسکن دیلم را داشت که آخوندی پس از بررسی موضوع، موافقت خود را اعلام، و دستور اقدام در این خصوص را صادر کرد.

تعریض جاده روستای دویره به چاهکوتاه نیز از دیگر مباحث مطرح شده از سوی جمیری در این نشست بود. این نماینده مجلس در همین خصوص گفت: جاده روستای دویره به چاهکوتاه در ایام تعطیلات نوروز که معمولاً مسافران زیادی از خارج استان به این منطقه سفر می کنند، به علت کم عرض بودن آن، حوادث و سوانح بسیاری در این محور رخ می دهد و نیاز است که با تعریض آن بتوان خطرات و تصادفات را کاهش داد. وزیر راه و شهرسازی نیز قول برطرف شدن این مشکل و تعریض جاده را داد.

تقاضای بررسی مشکلات مربوط به واحدهای مسکونی مسکن مهر از دیگر مباحث مطرح شده از سوی جمیری در این دیدار بود که آخوندی قول بررسی موضوع و برطرف شدن مشکل متقاضیان مسکن مهر جهت اسکان و استقرار در آن را داد.

جمیری همچنین در این نشست با اشاره به موضوع راه آهن بوشهر- شیراز، خواستار تسریع در اجرایی شدن طرح و استفاده و هماهنگی لازم برای تامین اعتبار آن به جهت سرعت بخشی به این پروژه شد.

ارسال نظر