کد خبر : 6167

اجرای 44 پروژه در شهرها و روستاهای دشتستان

اجرای 44 پروژه در شهرها و روستاهای دشتستان

فرماندار دشتستان از اجرای 44 پروژه در شهرها و روستاهای دشتستان خبر داد.

به گزارش بوشهر 24، ارسلان زارع پنجشنبه‌ شب در نشست هم‌اندیشی بخش شبانکاره اظهار داشت: از زمان حضور دکتر سالاری در استان بوشهر، نشست‌های بررسی مشکلات بخش‌ها آغاز شد و این نشست‌ها نتایج بسیار ارزشمندی در مسیر توسعه و عمران و آبادانی مناطق مختلف دارد.

وی افزود: شبانکاره 21 هزار نفر جمعیت دارد و از بخش‌های پیشتاز در سطح استان به شمار می‌رود که در مسیر ترانزیتی بوشهر به خوزستان قرار دارد.

فرماندار دشتستان خاطرنشان کرد: سال گذشته اعتبارات شبانکاره 29 میلیارد ریال بود که فقط 14 میلیارد ریال تخصیص یافت و این در حالیست که امسال 64 میلیارد ریال به شبانکاره تخصیص یافته که 60 میلیارد ریال محقق شده است.

زارع از اجرای 44 پروژه در شهرها و روستاهای دشتستان خبر داد و تصریح کرد: اجرای پروژه‌های عمرانی در روستاها و شهرهای مختلف منطقه شبانکاره به ویژه در مناطق کمتر برخوردار مورد توجه و تاکید است و به فضل خدا به اهداف مورد نظر برسیم.

وی بیان کرد: سد رئیسعلی دلواری از ظرفیت‌های مهم شبانکاره است و کشاورزان باید از این پتانسیل ارزشمند نهایت بهره‌وری را برای توسعه بخش کشاورزی ببرند.

فرماندار دشتستان گفت: تقویت زیرساخت‌های آموزشی به ویژه در بخش آموزش عالی از برنامه‌های مهم در شبانکاره است و امیدواریم با تلاش مدیران استانی و شهرستانی و همت مسئولان بخش به نتایج لازم برسیم.

زارع افزود: برگزاری این نشست‌ها به منظور احصای مشکلات موجود در مناطق مختلف است و با تامین اعتبارات مورد نیاز شاهد رفع مشکلات و رضایتمندی مردم خواهیم بود.

وی خاطرنشان کرد: اجرای طرح‌های هادی روستایی و بهبود وضعیت راه‌های روستایی در شهرستان و بخش شبانکاره از جمله برنامه‌های مسئولان شهرستان است. / فارس

ارسال نظر