کد خبر : 6231

مقابله با پدیده زیرمیزی در بوشهر

مقابله با پدیده زیرمیزی در بوشهر

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: برای جلوگیری از پدیده زیرمیزی تعداد نیروی انسانی متخصص را در استان افزایش داده‌ایم و در تمامی شهرستان‌های استان درمانگاه تخصصی ایجاد می‌شود.

به گزارش بوشهر 24، علیرضا رئیسی صبح امروز در نشستی که با کارشناسان طرح تحول نظام سلامت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی داشت، افزود: عدالت در دسترسی به امکانات درمانی به عنوان یکی از اهداف مهم وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و دانشگاه علوم پزشکی است.

رئیسی گفت: مسئولان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به عنوان متولیان اصلی حوزه سلامت جدا از اینکه افراد دارای چه دفترچه‌ای هستند، باید برای سلامت آنها تمام تلاش و توان خود را بکار برند.

این مقام مسئول اضافه‌ کرد: یکی از دستاوردهای طرح تحول نظام سلامت افزایش کارایی بیمارستان‌ها در استان است که نمونه آن افزایش ضریب اشغال تخت در بیمارستان اهرم بعد از حضور پزشکان متخصص است.

رئیسی اظهار داشت: ما برای جلوگیری از پدیده زیرمیزی تعداد نیروی انسانی متخصص را در استان افزایش داده‌ایم و در تمامی شهرستان‌های استان درمانگاه تخصصی ایجاد می‌شود.

در این جلسه کارشناسان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گزارشی از بازدیدهای خود از مراکز درمانی شهرستان‌های استان دادند./ فارس

ارسال نظر