کد خبر : 6237

سردار عباس زاده مطرح کرد؛

قاتل جوان بوشهري دستگير شد / دستگیری قاتل فراری در زاهدان

قاتل جوان بوشهري دستگير شد / دستگیری قاتل فراری در زاهدان

بوشهر 24: فرد ضارب در تحقيقات اوليه به ارتکاب قتل اعتراف کرد: با مقتول سوار يک ماشين بوده به دلايلي با يکديگر درگير شده پس از مشاجره لفظي و فيزيکي با استفاده از چاقو مقتول را مضروب که نهايتا فوت مي کند.

بوشهر 24: جوان 24 ساله اي که در درگيري با دوستش با ضربات چاقو او را به قتل رسانده بود در همان ساعات اوليه شناسايي و دستگير شد.

به گزارش "بوشهر 24 " به نقل از  پايگاه خبري پليس، فرمانده انتظامي استان بوشهر گفت: جوان 24 ساله اي که در درگيري با دوستش با ضربات چاقو او را به قتل رسانده بود در همان ساعات اوليه شناسايي و دستگير شد.

سردار حيدر عباس زاده گفت: بامداد روز پنج شنبه پليس از يک مورد چاقو خوردگي در بيمارستان تامين اجتماعي بوشهر مطلع و به محل حادثه عزيمت کردند.

وي افزود : در تحقيقات بعدي مشخص شد فرد 25 ساله اي به هويت"س "براثر ضربات چاقو و خونريزي شديد به کما رفته که ساعتي بعد نيز فوت مي کند.

سردار عباس زاده با اشاره به دستگيري فرد ضارب در کمترين زمان، در تشريح نحوه به قتل رسيدن مقتول گفت: فرد ضارب در تحقيقات اوليه به ارتکاب قتل اعتراف کرد: با مقتول سوار يک ماشين بوده به دلايلي با يکديگر درگير شده پس از مشاجره لفظي و فيزيکي با استفاده از چاقو مقتول را مضروب که نهايتا فوت مي کند.

پايان 9سال زندگي مخفي قاتل فراري

فرمانده انتظامي استان بوشهر گفت: فردي که در يکي از بخش هاي شهرستان کنگان حدود 9سال قبل فرد ديگري را به قتل رسانده و متواري شده بود در شهر زاهدان دستگيرشد.

به گزارش پايگاه خبري پليس، سردار حيدر عباس زاده گفت: مردادماه 9سال قبل بر اثر وقوع يک فقره تيراندازي در يکي از روستاهاي شهرستان کنگان فردي به هويت" ح.ب" از ناحيه سينه مورد اصابت گلوله قرار گرفته و فوت مي کند.

وي اضافه کرد: پس از بررسي هاي فني و اطلاعاتي، فردي به هويت"ح" بعنوان متهم اصلي قتل که به صورت مخفيانه زندگي مي کرد و متواري بود، شناسايي و دستگيري وي در دستور کار قرار گرفت.

به گفته سردار عباس زاده: تلاشهاي اطلاعاتي و پليسي در چند ماه گذشته منجر به شناسايي مخفيگاه و دستگيري وي در شهر زاهدان شد.

با اعزام يک تيم عملياتي مجرب از کارآگاهان پليس آگاهي به شهر زاهدان متهم به قتل در يک عمليات پليسي دستگير و به کنگان منتقل شد. اين متهم در تحقيقات اوليه به قتل ارتکابي اعتراف کرده است.

ارسال نظر