کد خبر : 6312

پاکسازی ساحل بوشهر توسط دانش آموزان بسیجی

 پاکسازی ساحل بوشهر توسط دانش آموزان بسیجی

ساحل زیبای دریایی نیلگون خلیج‌فارس در بندر بوشهر با همکاری اداره آموزش و پرورش و حوزه مقاومت بسیج شهید فهمیده سپاه شهرستان بوشهر توسط 300 دانش‌آموز بسیجی پاکسازی شد.

به گزارش بوشهر 24 به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان بوشهر، امروز صبح ساحل زیبای دریایی نیلگون خلیج‌فارس ، با همکاری اداره آموزش و پرورش و حوزه مقاومت بسیج شهید فهمیده سپاه شهرستان بوشهر توسط 300 دانش‌آموز بسیجی پاکسازی شد.

فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید فهمیده شهرستان بوشهر در حاشیه این برنامه ضمن تشکر و قدردانی از همکاری اداره آموزش و پرورش این شهرستان و حضور 300 دانش آموز، افزود: انجام این حرکت فرهنگی توسط دانش آموزان می‌تواند در روند حرکت‌های فرهنگی دسته جمعی به آینده جامعه کمک شایانی کند.

سجاد شیخیانی به اهداف مهم این برنامه اشاره کرد و اظهار داشت: حفظ محیط زیست، انفال و سرمایه‌های الهی، گسترش فرهنگ فعالیت‌های جمعی و پاکیزه نگهداشتن اماکن عمومی توسط مردم از اهداف مهم این برنامه است.

شیخیانی با تاکید بر اینکه حفظ محیط زیست وظیفه همگان است، اظهار داشت: دانش‎آموزان بسیجی بوشهری آمادگی دارند تا در بخشهای مختلف و برطرف‌ کردن مشکلات شهری به ادارات کمک کنند.

ارسال نظر