کد خبر : 6346

راه‌اندازی مجدد بیمارستان 60 تختخوابی 17 شهریور برازجان

راه‌اندازی مجدد بیمارستان 60 تختخوابی 17 شهریور برازجان

رئیس شبکه بهداشت و درمان دشتستان از راه‌اندازی مجدد بیمارستان 60 تختخوابی 17 شهریور برازجان خبر داد.

به گزارش بوشهر 24، غلامرضا حاجیونی ظهر امروز در بازدید از بیمارستان برازجان اظهار داشت: توسعه خدمات بهداشتی و درمانی مورد توجه و تاکید قرار دارد و در طرح تحول نظام سلامت شاهد ارائه بهترین و باکیفیت‌ترین خدمات هستیم.

وی از راه‌اندازی مجدد بیمارستان 60 تختخوابی 17 شهریور برازجان خبر داد و خاطرنشان کرد: بیمارستان 17 شهریور برازجان در قالب یک بیمارستان 60 تختخوابی جدید احیا خواهد شد و تمامی کارهای کارشناسی و مقاوم سازی بناهایی که قرار است بخش‌ها در آن مستقر شوند در حال انجام است.

رئیس شبکه بهداشت و درمان دشتستان تصریح کرد: این بیمارستان قدیمی تا پایان امسال بحث تجهیزات آن با نگاه ویژه دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و تامین اعتباری که برای آن شده کامل خواهد شد و در بحث نیروی انسانی منتظر تیم کارشناسان واحد سلامت در دانشگاه هستیم که در نهایت چه تصمیماتی برای واگذاری و شیوه مدیریتی و نیروی انسانی آن بگیرند.

حاجیونی در ارتباط با شیوه واگذاری و مدیریتی بیمارستان 17 شهریور نیز گفت: امکان دارد این بیمارستان به بخش خصوصی واگذار شود یا مدیریت آن دولتی و نیروهای انسانی آن به بخش خصوصی واگذار شود اما در هر دو صورت ارائه خدمات به مردم با تعرفه دولتی انجام خواهد شد و مردم از این بابت هیچ گونه نگرانی نداشته یاشند.

وی همچنین از ورود 18 متخصص همزمان به شهرستان خبر داد و افزود: این پزشکان متخصص همزمان با طرح تحول نظام سلامت، در درمانگاه تخصصی بیمارستان 17 شهریور و شهید گنجی در دو شیفت صبح و عصر حضور خواهند داشت به ویزیت بیماران می‌پردازند.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت: این امر با حمایت‌های ریاست دانشگاه و نگاه ویژه هیات رییسه و معاونت درمان به دشتستان محقق شد و ورود این حجم متخصص به دشتستان بی سابقه بوده و انتظار داریم با ورود این حجم متخصص به شهرستان مشکلات درمانی مردم شریف دشتستان تا حدود زیادی مرتفع شود. / فارس

ارسال نظر