کد خبر : 6349

برگزاری رزمایش گردان‌های کوثر در بوشهر

برگزاری رزمایش گردان‌های کوثر در بوشهر

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان بوشهر از برگزاری رزمایش گردان‌های کوثر در پارک لیان این شهر خبر داد.

به گزارش بوشهر 24، عبدالرضا دشتی صبح امروز در جلسه ستاد هماهنگی برگزاری رزمایش گردان‌های کوثر در شهرستان بوشهر، اظهار داشت: برگزاری و اجرای رزمایش‌های گردان‌های کوثر در سطح کشور علاوه بر نقش تعیین کننده آن در عرصه‌های مختلف داخلی می‌تواند اثرات مهمی در قدرت بازدارندگی نظام در سطح بین‌الملل داشته باشد.

دشتی حضور فعال و گسترده بانوان در صحنه‌های مختلف انقلاب دشمنان را در مقابله با نظام ناامید کرده است، اظهار داشت: بانوان می‌توانند با آمادگی خود در عرصه‌های مختلف نظامی، سیاسی، علمی، ورزشی و فرهنگی همگام با مردان این مرز و بوم زمینه‌های پیشرفت کشورمان را افزون‌تر کنند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان بوشهر، تصریح کرد: ایجاد روحیه نشاط و شادابی، آمادگی جسمی و روحی، ارتقاء قدرت نظامی، آمادگی جهت مقابله با حوادث غیر مترقبه و آمادگی برای مقابله با تهاجم احتمالی دشمنان از اهداف مهم این رزمایش است.

دشتی اضافه کرد: رزمایش گردان کوثر در بوشهر با استعداد یک گردان از حوزه مقاومت بسیج کوثر و با عنوان امداد و نجات در روز های 25 و26 آذر ماه در پارک لیان برگزار می‌شود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان بوشهر از برگزاری مراسم یاد بود رزمنده هشت سال دفاع مقدس سید محمد فرهی در بسیج مرکزی خبر داد.

دشتی افزود: سید محمد فرهی از رزمندگان هشت سال دفاع مقدس، بسیجی ولایتمدار و ثابت قدم بوده و به همین خاطر وظیفه خود می‌دانیم تا حداقل خدمات این بزرگوار را در بسیج ارج گذاریم.

دشتی با اشاره به اینکه یاد و خاطرات رزمندگان هشت سال دفاع مقدس باید زنده نگهداشته شود، اظهار داشت: پایداری، مقاومت و ایستادگی در برابر دشمنان، ولایتمداری و دفاع از ارزش‌های انقلابی و اسلامی، روحیه شهادت طلبی و تقوا از خصوصیات برجسته این رزمنده هشت سال دفاع مقدس بود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان بوشهر با بیان اینکه سید محمد فرهی از کسانی بود که می‌تواند الگوی مناسبی برای جوانان ما در دفاع از ارزش‌ها باشد،، تصریح کرد: امروز مراسم یادبودی در نمازخانه بسیج مرکزی برای این بزرگوار برگزار می‌شود. / فارس

ارسال نظر