کد خبر : 6362

مدیر راهداری استان بوشهر مطرح کرد؛

خسارت 32 میلیارد ریالیِ سیلاب به راههای استان بوشهر

خسارت 32 میلیارد ریالیِ سیلاب به راههای استان بوشهر

بوشهر 24: تخریب ابنیه فنی، آب بردگی شانه را ه‌ها، علائم و تجهیزات ایمنی، رویه آسفالتی و زیرسازی ازعمده خسارت های ناشی ازاین سیلاب بود.

بوشهر 24: بارندگی چهارم و پنجم آذرماه 32 میلیارد و 268 میلیون ریال به پل‌ها، راه‌ها، علائم و تجهیزات ایمنی، رویه آسفالتی و زیرسازی جاده‌ها خسارت وارد کرد.

به گزارش "بوشهر 24 "، بعد از بارندگی های اخیر در استان بوشهر، عبدالکریم اخترشناس؛ مدیر راهداری استان بوشهر ضمن اشاره به بیش از 140 میلیمتر بارندگی های اخیر، افزود: با توجه به طغیان رودخانه‌های فصلی بالادستی و جاری شدن سیلاب خساراتی به ابینه‌های فنی راه‌های استان بوشهر وارد شد.

وی در این باره ادامه داد: تخریب ابنیه فنی، آب بردگی شانه را ه‌ها، علائم و تجهیزات ایمنی، رویه آسفالتی و زیرسازی ازعمده خسارت های ناشی ازاین سیلاب بود.

مدیر راهداری استان بوشهربا بیان اینکه اکیپ‌های راهداری استان بوشهر همواره در جاده‌های استان بوشهر تردد دارند بیان کرد: با جاری شدن سیلاب اکیپ‌های راهداری در مناطق آسیب دیده حضور یافتند و زمینه تردد خودروها را فراهم کردند.

بیش از 32 میلیارد ریال خسارت به جاده ها و علائم رانندگی

اخترشناس با اشاره به اینکه بارندگی‌ها بیش از 32 میلیارد ریال به جاده‌ها و علائم و تجهیزات ایمنی راه‌ها خسارت زد خاطرنشان کرد: بارندگی چهارم و پنجم آذرماه 32 میلیارد و 268 میلیون ریال به پل‌ها، راه‌ها، علائم و تجهیزات ایمنی، رویه آسفالتی و زیرسازی جاده‌ها خسارت وارد کرد.

وی با بیان اینکه بیشترین خسارت به جاده‌های شهرستان دیلم وارد شد، گفت: بارندگی چهارم و پنجم آذر بیشتر به جاده‌های دیلم، دشتی و گناوه خسارت وارد که که میزان خسارت وارد شده به جاده دیلم 20 میلیارد ریال برآورد شده است.

ارسال نظر