کد خبر : 6682

کاهش 30 درصدی قتل در استان بوشهر

کاهش 30 درصدی قتل در استان بوشهر

بوشهر 24: فرمانده انتظامی استان بوشهر از کاهش 17 درصدی جرائم خشن در استان بوشهر خبر داد.

بوشهر 24: فرمانده انتظامی استان بوشهر از کاهش 17 درصدی جرائم خشن در استان بوشهر خبر داد.

به گزارش "بوشهر 24"، حیدر عباس‌زاده صبح امروز در همایش روسای کلانتری‌ها و پاسگاه‌های انتظامی استان بوشهر اظهار داشت: این آمار در 10 ساله گذشته بی‌سابقه بوده است ضمن اینکه در مورد قتل 30 درصد کاهش داشتیم و 100 درصد قتل‌ها نیز کشف شده و 76 درصد قاتلان دستگیر شدند.

وی بیان کرد: در حال حاضر یک فرد با سابقه جرم، قتل، دزدی و .. در استان نداریم که فراری باشد و نیروی انتظامی نیز در این مورد موضع منفعلانه داشته باشد.

فرمانده انتظامی استان بوشهر با بیان اینکه با مخلان نظم و امنیت جامعه به شدت برخورد می‌کنیم، تصریح کرد: امسال 93 درصد سرقت‌ها در استان بوشهر کشف شده و در این بخش نیروی انتظامی استان بوشهر جزء سه استان برتر کشور بوده است.

عباس‌زاده گفت: نیروی انتظامی استان بوشهر تعامل بسیار خوب و نزدیکی با مردم دارد و در یک دوره هشت ماهه 200 هزار تماس مردمی با 110 بوشهر ثبت و 45 هزار تماس منجر به عملیات شده است.

وی گفت: انچه از سوی مردم، رسانه‌ها و افکار عمومی در مورد نیروی انتظامی بیان می‌شود، حاکی از تحول در نیروی انتظامی و عملکرد مثبت این نهاد در استان بوشهر است.

فرمانده انتظامی استان بوشهر در ارتباط با همایش یک روزه روسای کلانتری‌ها و پاسگاه‌های انتظامی استان بوشهر گفت: هدف از این همایش ابلاغ آخرین تدابیر هیئت رئیسه ناجا، استانداردسازی تعالی رفتار مدیران و کارکنان ناجا، ابلاغ تدابیر و اشکالات در طول سال به منظور کاهش وقوع جرائم خشن و پیگیری کشفیات است.

عباس‌زاده خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی بوشهر با تعامل و همکاری مردم، تلاش‌های ارزشمندی در راستای ایجاد امنیت و افزایش احساس امنیت داشته و نتیجه این احساس امنیت را از نگاه مردم متوجه شدیم هر چند کاستی‌هایی هم وجود دارد، اما تحول خوبی از نگاه مردم در بعد امنیتی ایجاد شده است./ فارس

ارسال نظر