کد خبر : 6897

تولد سه قلوها دردشتستان بوشهر + عکس

بوشهر 24: رییس بیمارستان تامین اجتماعی ‘مهر’  برازجان گفت: این نوازدهای سه قلو پسر هستند که از طریق عمل سزارین متولد و این عمل جراحی با موفقیت کامل و سلامت انجام شد.

به گزارش " بوشهر 24 "،  رییس بیمارستان تامین اجتماعی ‘مهر’ شهر برازجان مرکز شهرستان دشتستان درگفت وگو با فراسخن ، افزود: این نوازدهای سه قلو پسر هستند که از طریق عمل سزارین متولد و این عمل جراحی با موفقیت کامل و سلامت انجام شد.

دکتر یلدا دارابی افزود: هم اکنون هر سه نوزاد سالم هستند و حال طبیعی وعمومی نوزدان و مادر آنان خوب و رضایت بخش است.

5c944 81434709 6154784 تولد سه قلوها دردشتستان بوشهر

وی بیان کرد: به دلیل اینکه سه قلوها حدود یک هفته زودتر از زمان مقررمتولد شدند، نارس هستند که یکی از آنها در بیمارسان مهر برازجان و دو نوزاد دیگر به بوشهر منتقل و در بیمارستان های شهدای خلیج فارس و سلمان فارسی در بخش مراقبت های ویژه نوزادان تحت نظر پزشکان و متخصص نوزادان نگهداری می شوند.

دارابی ادامه داد: با توجه به اینکه زائو از بیمه تامین اجتماعی برخوردار نبود و بیمه سلامت داشت به منظور حمایت از خانواده سه قلوها، این بیمارستان هزینه سزارین مادر و نگهداری نوزادان را رایگان خواهد کرد.

مادر این سه قلوها گفت: درخانواده و اقوام ما دوقلو زا وجود داشته است و خدا را شکر می کنم که این اولین سه قلویی است که درفامیل به دنیا آمده و این را لطف بزرگ، نعمت و برکت خدا برای خود و همسرم می دانم.

برازجانی افزود: خدا را بسیار شاکرم که بچه هایمان سالم هستند و از امام زمان کمک می خواهیم که بتوانیم بزرگشان کنیم.

وی یادآورشد: اولین زایمان هفت سال پیش و دختر بوده است.

پدرسه قلوها گفت: ازمسوولان شهرستان دشتستان و بیمارستان مهر برازجان بخاطر زحماتی که برای همسر و فرزندانم متحمل شدند سپاسگزاری می کنم و از خدا می خواهم که توانایی دهد تا روی پای خود ایستاده و با زور و بازوی خودم فرزندانم را بزرگ کنم.

عبدالمجید باصولی افزود: از مسوولان و دولت انتظار داریم با حمایت های خود ما را در این زمینه یاری کنند.

پدر و مادر سه قلوها برای فرزندان پسر خود نام های امیرعلی، محمد رضا و ابوالفضل را به نیت امام رضا (ع) انتخاب کرده است.

بیمارستان مهر تامین اجتماعی برازجان یکی از مهم ترین بیمارستان های استان بوشهر و شهرستان دشتستان در حوزه اطفال و زایمان است.

ارسال نظر