کد خبر : 7038

اجرای پروژه آبرسانی به جم از طریق خلیج فارس

اجرای پروژه آبرسانی به جم از طریق خلیج فارس

بوشهر 24: فرماندار جم از اجرای پروژه آبرسانی به این شهرستان از طریق خلیج فارس خبر داد.

بوشهر 24: فرماندار جم از اجرای پروژه آبرسانی به این شهرستان از طریق خلیج فارس خبر داد.

به گزارش " بوشهر 24 "، عبدالله نادری جمعه‌شب در بازدید از پروژه‌های عمرانی این شهرستان اظهار داشت: شهرستان جم در برخی حوزه‌ها و بخش‌ها نیازمند توجه ویژه مسئولان است و انتظار داریم با تلاش دسته‌جمعی به اهداف مورد نظر برسیم.

وی افزود: افزایش سطح کیفی خدمات‌رسانی به مردم در بخش‌های مهم و تاثیرگذار باید در دستور کار باشد و باید کاری کنیم که رضایتمندی مردم فراهم شود.

فرماندار جم با تاکید بر اهمیت بهبود وضعیت آب شرب مردم جم خاطرنشان کرد: منابع آب این شهرستان مطلوب نیست و بسیاری از چاه‌ها خشک شده‌اند و باید فکری اساسی برای تامین آب مردم کنیم.

نادری تصریح کرد: اجرای پروژه‌های بزرگ و ملی آبرسانی به جم از مهم‌ترین دغدغه‌های مردم و مسئولان است که بحمدالله تصمیمات خوبی برای این مهم گرفته شده است.

وی با بیان اینکه پروژه آبرسانی به شهرستان جم از طریق دریای خلیج فارس عملیاتی می‌شود، افزود: این پروژه از پروژه‌های مهم استان است که توسط وزارت نفت عملیاتی می‌شود.

فرماندار جم اضافه کرد: بیش از 160 میلیارد تومان برای تکمیل این پروژه مهم و راهبردی هزینه می‌شود که امیدواریم با همکاری وزارت نفت و وزارت نیرو عملیاتی شود.

نادری اضافه کرد: برای اجرا و تکمیل این پروژه حدود 24 ماه وقت صرف می‌شود و در آن زمان شاهد بهبود وضعیت آب مردم خواهیم بود./ فارس

ارسال نظر