کد خبر : 7382

معرفی مدیرکل جدید سازمان انتقال خون استان بوشهر

معرفی مدیرکل جدید سازمان انتقال خون استان بوشهر

بوشهر24: در آئینی با حضور مسئولان، مدیرکل جدید سازمان انتقال خون استان بوشهر معارفه شد.

بوشهر24: در آئینی با حضور مسئولان، مدیرکل جدید سازمان انتقال خون استان بوشهر معارفه شد.

به گزارش "بوشهر24" به نقل از مهر، مدیرکل جدید سازمان انتقال خون استان بوشهر بعد از ظهر یکشنبه در این آئین اظهار داشت: خون به عنوان یکی از فروارده‌های بسیار مهم در بخش سلامت است که این سازمان نقش بسیار مهمی در تامین خون مورد نیاز دارد.

کرامت ناموری با اشاره به برخی از مشکلات استان بوشهر از نظر ساختاری و تجهیزات انتقال خون اضافه کرد: در استان بوشهر مشکلی در زمینه نیروی انسانی در زمینه فعالیت‌های این سازمان نداریم.

وی به میزان تولید خون در استان اشاره کرد و ادامه داد: در سطح استان بوشهر مردم مشارکت مناسبی در اهدای خون دارند و به صورت میانگین سالانه  35هزار واحد خون در این استان تولید می شود.

مدیرکل جدید سازمان انتقال خون استان بوشهر به اهمیت بالای خون‌رسانی اشاره کرد و افزود: برنامه ما این است که وضعیت موجود را بهبود بخشیده و متنساب با استانداردها، شاهص‌های کمی و کیفی را افزایش دهیم.

ناموری با اشاره به صرفه اقتصادی و برندی که در زمینه فعالیت در بخش پلاسما وجود دارد، اذعان داشت: یکی از اولویت‌های استان ارسال پلاسما است که نیاز است تجهیزات مورد نیاز برای این مهم محقق شود.

لازم به ذکر است که در این آئین ضمن تقدیر از تلاش‌های غلامرضا حاجیانی، کرامت ناموری به عنوان مدیرانتقال خون استان بوشهر معارفه شد.

ارسال نظر