کد خبر : 7486

ضرورت توجه به سازه و مبلمان مدارس بردخون

ضرورت توجه به سازه و مبلمان مدارس بردخون

بوشهر 24: شهردار بردخون گفت: لازم است در زمینه ساخت و مبلمان مدارس توجه کنیم و تعمیرات را با هماهنگی انجام دهیم.

بوشهر 24: شهردار بردخون گفت: لازم است در زمینه ساخت و مبلمان مدارس توجه کنیم و تعمیرات را با هماهنگی انجام دهیم.

به گزارش " بوشهر 24 "، مجید شریعت‌زاده صبح امروز در جلسه شورای آموزش و پرورش منطقه بردخون اظهار داشت: آموزش و پرورش افراد جامعه موضوعی کلیدی و مهم است که همگان باید در پیشبرد آن همکاری و مشارکت داشته باشند و نسبت به زمینه‌سازی آن به ویژه برای ایمنی مدارس و سازه‌های به کار گرفته شده تلاش کنند.

وی افزود: برگزاری مانورهای زلزله و آتش‌نشانی و ایمنی اقدام بسیار پسندیده‌ای است که موانع امدادرسانی را نمایان می‌کند و لازم است در زمینه ساخت و مبلمان مدارس توجه کنیم و تعمیرات را با هماهنگی انجام دهیم و سازه‌های مدارس و مکان دسترسی و راه‌های ورود و خروج را کنترل کنیم تا در زمان بحران دچار مشکل نشویم.
شریعت‌زاده به اهمیت مباحث فرهنگی اشاره کرد و گفت: همه دستگاه‌های اجرایی و مسئولان نسبت به فعال شدن مدارس تلاش می‌کنند و به اهمیت زیرساخت‌های فرهنگی توجه دارند اما موضوعات دیگر نیز در این راستا نیاز به توجه دارد.
مسئول نمایندگی ورزش و جوانان بردخون نیز گفت: همه بزرگان و افتخارآفرینان را دوست داریم و انتظار است اگر خطایی صورت گرفت آن را تذکر دهند و نسبت به آن گذشت بیشتری داشته باشند تا مسائل کوچک به حوزه‌های دیگر سرایت نکند و باعث زیان و پشیمانی نشود.
یوسف جعفری افزود: امر به معروف و نهی از منکر وظیفه‌ای دینی است اما بزرگان جامعه نیز وظیفه‌ای حساس دارند به عنوان مثال در مراسمی عمومی بدترین نوع توهین را نسبت به مردم بیان کردند که مناسب جامعه اسلامی نبود اما در برابر آن سکوت اختیار کردند.
وی حضور دانش‌آموزان دختر و پسر در کنار هم به ویژه در پایه ششم را نامناسب دانست و گفت: نیاز است تدابیری بیندیشیم و برنامه‌ریزی کنیم تا از اختلاط دانش‌آموزان دختر و پسر در مدارس پرهیز شود./ فارس

ارسال نظر