کد خبر : 7699

موسوی نژاد: لزوم اعتلای همه‌جانبه دشستان

موسوی نژاد: لزوم اعتلای همه‌جانبه دشستان

بوشهر 24: نماینده مردم شهرستان دشتستان در مجلس شورای اسلامی بر لزوم اعتلای همه‌جانبه این شهرستان تاکید کرد.

بوشهر 24: نماینده مردم شهرستان دشتستان در مجلس شورای اسلامی بر لزوم اعتلای همه‌جانبه این شهرستان تاکید کرد.

به گزارش " بوشهر 24 "، حجت‌الاسلام سید مهدی موسوی‌نژاد اظهار داشت: اعتلای دشتستان هدفی است که با تمام وجود برای تحقق آن کوشیده‌ام و از هیچ تلاشی در این راست دریغ نکرده‌ام.

وی افزود: تهیه چشم‌اندازهای کوتاه و بلند مدت برای پیشرفت همه‌جانبه دشتستان رویکردی است که به عملکردهای بنده در دوره نمایندگی جهت داده است.

موسوی‌نژاد خاطرنشان کرد: پتروشیمی دشتستان، سد دالکی، وضعیت بازار خرما و توسعه زیرساخت‌های بهداشتی و درمانی چهار محور اصلی ما برای اعتلای دشتستان است.

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی بیان داشت: در ابتدای سخت بیمارستان شهید صادق گنجی در برازجان قرار بود این بیمارستان جایگزین بیمارستان 17 شهریور شود که این امر عملا هیچ گره‌ای از مشکلات مردم را نمی‌گشود.

وی گفت: در ارتباط با ضرورت فعالیت بیمارستان شهید صادق گنجی با مسئولان وزارت بهداشت و دانشگاه علوم پزشکی بوشهر مکاتباتی به منظور فعالیت هم‌زمان دو بیمارستان شهید صادق گنجی و 17 شهریور انجام دادیم و آنها را راضی به فعالیت هم‌زمان این دو بیمارستان کردیم.

موسوی‌نژاد خاطرنشان کرد: سد دالکی از دستاوردهای مهم شهرستان دشتستان در راستای توسعه اقتصاد کشاورزی است و با پیگیری‌های صورت گرفته به مشکلاتی که در این مسیر وجود داشت پایان دادیم.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در ارتباط با آخرین وضعیت پتروشیمی دشتستان به خبرنگار فارس گفت: با وجود کارشکنی‌هایی که در مسیر تحقق این امر وجود داشت، توانستیم آن را به نتیجه مطلوب نهایی برسانیم./ فارس

ارسال نظر