کد خبر : 7890

جنایت بر اثر روابط ناسالم در گناوه

جنایت بر اثر روابط ناسالم در گناوه

بوشهر 24: مرد جوان پس از قتل زن مورد علاقه اش، پليس را به محل جنايت کشاند و با شليک گلوله به زندگي خود پايان داد.

بوشهر 24: مرد جوان پس از قتل زن مورد علاقه اش، پليس را به محل جنايت کشاند و با شليک گلوله به زندگي خود پايان داد.

به گزارش " بوشهر 24 "، دوازدهم دي امسال مردي در تماس با مرکز فوريت هاي پليسي 110 شهرستان گناوه از کشف جسد زني در يکي از محله هاي اين شهر خبر داد. دقايقي پس از اين گزارش، کارآگاهان جنايي پليس آگاهي به محل مورد نظر اعزام شدند، اما جسدي کشف نشد. ماموران در ادامه متوجه خودروي زانتيايي شدند که به طرز مشکوکي کنار خيابان پارک شده بود.

در اين مرحله، کارآگاهان جنايي براي بررسي موضوع به اين خودرو نزديک و با جسد مرد جواني روبه رو شدند که با شليک گلوله به قتل رسيده بود. در کنار او هم يک قبضه سلاح شکاري قرار داشت. ماموران در بازرسي خودرو، گوشي تلفن همراهي کشف کردند که در بازبيني اطلاعات آن متوجه شدند او همان مردي بوده که خبر از کشف جسد زن جوان داده بود. تيم جنايي در فرضيات خود احتمال دادند، موضوع قتل زن صحت داشته باشد و اين مرد پس از قتل، دست به خودکشي زده باشد، بنابراين به جستجو در منطقه پرداختند و جسد زن سي و پنج ساله اي را در خرابه اي پشت يک مدرسه در آن حوالي پيدا کردند. بررسي هاي اوليه نشان مي داد، اين زن با شليک گلوله به قتل رسيده و زمان کوتاهي از مرگ او مي گذرد.

با هماهنگي قضايي جسد قربانيان به پزشکي قانوني منتقل و تحقيق براي رازگشايي از مرگ تلخ زن و مرد آغاز شد. همزمان با تحقيقات ماموران با توجه به مدارکي که از خودروي زانتيا کشف کردند، هويت مرد را به نام ميثم سي و شش ساله شناسايي کرده و با احضار خانواده اش به پليس آگاهي به تحقيق از آنها پرداختند که معلوم شد مرد جوان از چند سال قبل با زني آشنا شده و ارتباط پنهاني داشته است. ميثم وقتي با انتقاد خانواده و همسرش روبه رو شد، تهديد کرد از زندگي خسته شده و سرانجام بعد از قتل زن جوان، خودکشي مي کند.

رئيس پليس آگاهي استان بوشهر اعلام کرد: با ثبت اظهارات اين خانواده آنها جسد مرد ميانسال را در پزشکي قانوني شناسايي کردند و بارويت تصوير زن مقتول اعلام کردند او همان زن مورد علاقه عامل جنايت بوده است.

سرهنگ فرج شجاعي افزود: متاسفانه در اين پرونده شاهد بوديم برقراري ارتباطي ناسالم ميان مردي متاهل با يک زن جوان، اين جنايت تلخ را رقم زد. اگر آنها دقت بيشتري در روند زندگي شان داشتند و اخلاق را رعايت مي کردند، شاهد چنين حادثه تلخي نبوديم.
 

ارسال نظر