کد خبر : 8

استاندار بوشهر عنوان کرد

تدوین سامانه جدید اطلاعاتی استان بوشهر با استفاده از نقشه سه‌بعدی

تدوین سامانه جدید اطلاعاتی استان بوشهر با استفاده از نقشه سه‌بعدی

بوشهر ۲۴: استاندار بوشهر گفت: سامانه جدیدی در دست تهیه است که با استفاده از نقشه سه‌بعدی استان بوشهر، اطلاعات مورد درخواستی در زمینه‌های مختلف مشخص و در سامانه طراحی شود و تمامی آدرس‌ها به یک آدرس واحد تبدیل می‌شود.

بوشهر ۲۴: استاندار بوشهر گفت: سامانه جدیدی در دست تهیه است که با استفاده از نقشه سه بعدی استان بوشهر، اطلاعات مورد درخواستی در زمینه های مختلف مشخص و در سامانه طراحی شود و تمامی آدرس ها به یک آدرس واحد تبدیل می شود.
به گزارش " بوشهر۲۴" ، مصطفی سالاری صبح امروز در نشست با مدیرعامل پست با بیان اینکه تسریع در ارسال مرسولات سبب کاهش اتلاف وقت و استفاده بهینه از اوقات می شود اظهار کرد: سرمایه گذاری بیشتر در این امر بسیاری از گرفتاری هایی که در بدنه دستگاه ها قرار دارد جلوگیری می کند.

استاندار بوشهر بر توسعه خدمات الکترونیک در استان تاکید کرد و افزود: استان بوشهر برای تسریع در ارسال مرسولات و افزایش خدمات در بخش های مختلف طرح همسان سازی آدرس پستی از طریق کد پستی  تدوین کرده و آماده اجرا است.

استاندار بوشهر از ایجاد سامانه ساترا در استانداری بوشهر خبر داد و افزود: سامانه ارزیابی آمایش و رصد توسعه ساترا برای هماهنگی در توسعه همه جانبه استان در اداره های شهرهای مختلف استان بوشهر استقرار یافته است.

سالاری افزود: با امکاناتی که فراهم است سامانه جدیدی در دست تهیه است که با استفاده از نقشه سه بعدی استان بوشهر اطلاعات مورد درخواستی در زمینه های مختلف مشخص و در سامانه طراحی شود و تمامی آدرس ها به یک آدرس واحد تبدیل می شود.

وی گفت: با ایجاد این سامانه که در کوتاهترین زمان در استان بوشهر اجرایی می شود تمام خدمات  که از طریق یک کدپستی قابل شناسایی هستند به افراد مورد نظر ارائه می شود.

سالاری با تاکید بر اینکه استان بوشهر در کشور به عنوان پایلوت در دولت الکترونیک مطرح شود گفت: با توجه به تدوین طرح همسان سازی کد پستی در استان و فراهم بودن زیرساخت های لازم در ابعاد گوناگون می توان این طرح را در استان بوشهر به عنوان پایلوت اجریی کرد.

وی از تهیه نقشه استان بوشهر در ابعاد گوناگون و با کیفیت عالی و مطلوب خبر داد و تصریح کرد: نقشه استان بوشهر در ابعاد دو و سه بعدی تهیه و تدوین شده و از این طریق می توان طرح های پستی در این استان اجرایی کرد. / فارس

ارسال نظر