کد خبر : 8218

اجرای 6 پروژه بزرگ برق‌رسانی در شبانکاره

اجرای 6 پروژه بزرگ برق‌رسانی در شبانکاره

بوشهر 24: مدیرعامل برق استان بوشهر از اجرای 6 پروژه بزرگ برق‌رسانی در شبانکاره خبر داد.

بوشهر 24: مدیرعامل برق استان بوشهر از اجرای 6 پروژه بزرگ برق‌رسانی در شبانکاره خبر داد.

به گزارش " بوشهر 24 "، امرالله پاراد صبح امروز در بازدید از پروژه‌های برق‌رسانی در شبانکاره اظهار داشت: توسعه شبکه برق‌رسانی در شهرستان‌های مختلف استان بوشهر مورد توجه و تاکید قرار دارد و امیدواریم با تلاش بیشتر به اهداف مورد نظر برسیم.

وی افزود: در شهرستان دشتستان و بخش شبانکاره شاهد اجرای پروژه‌های مختلف برق‌رسانی هستیم و برای رضایتمندی مردم از همه پتانسیل موجود بهره می‌بریم.

مدیر عامل برق استان بوشهر از اجرای 6 پروژه بزرگ برقرسانی در شبانکاره خبر داد و خاطرنشان کرد: اجرای این پروژه‌ها موجبات بهبود وضعیت برق و رفع قطعی‌ها در فصل تابستان می‌شود.

پاراد از روشن شدن بلوار غدیر شهر شبانکاره خبر داد و تصریح کرد: چند پروژه مهم از جمله روشنایی بلوار غدیر شهر شبانکاره با مبلغی افزون بر 4.5 میلیارد ریال به بهره‌برداری رسید.

وی اضافه کرد: این طرح در بلوار غدیر شبانکاره به منظور رفاه و افزایش رضایتمندی شهروندان شبانکاره انجام شده است.

پاراد ادامه داد: این طرح با احداث 1100 متر شبکه فشار ضعیف زمینی و احداث 22 دستگاه چراغ تلسکوپی با اعتباری افزون بر 850 میلیون ریال اجرا و برق‌دار شد.

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان بوشهر همچنین از نصب 6 دستگاه پست هوایی 315 کاوآ و احداث 680 متر شبکه فشار متوسط و 800 متر شبکه فشار ضعیف هوایی با کابل خودنگهدار خبر داد و گفت: این طرح با اعتباری افزون بر 3 میلیارد و 500  میلیون ریال از محل اعتبارات داخلی به منظور پوشش نقاط ضعف ولتاژ روستاهای خلیفه‌ای و بهر و دهداران و چاهدول و شهر شبانکاره به بهره‌برداری رسید.

وی در پایان کل هزینه پروژه‌های یاد شده را افزون بر 4 میلیارد و 500 میلیون ریال ذکر کرد./ فارس

ارسال نظر