کد خبر : 8537

نواخته شدن گلبانگ انقلاب در ۲۰۹۸ مدرسه استان

نواخته شدن گلبانگ انقلاب در ۲۰۹۸ مدرسه استان

بوشهر 24: همزمان با آغاز دهه فجر و در ساعت ورود امام راحل به میهن اسلامی گلبانگ انقلاب در ۲ هزار و ۹۸ مدرسه استان بوشهر با حضور دانش‌آموزان مقاطع مختلف تحصیلی نواخته شد.

به گزارش "بوشهر 24"، در نخستین روز از ایام‌الله دهه فجر صبح امروز همزمان با ساعت ورود امام راحل به میهمن اسلامی زنگ انقلاب در مدارس مقاطع مختلف تحصیلی استان بوشهر نواخته شد.

مراسم گلبانگ انقلاب اسلامی در دو هزار و 98 مدرسه استان بوشهر نواخته شد و دانش‌آموزان سرود «خمینی ای امام» و «این بانگ آزادی است» سر دادند.

بر پایه این گزارش گلبانگ انقلاب صبح امروز با حضور استاندار بوشهر و دیگر مسئولان استان در دبیرستان دخترانه شهیده سهام خیام نواخته شد.

در این مراسم استاندار بوشهر با تبریک ایام‌الله دهه فجر و با بیان اینکه انقلاب اسلامی به اهداف عالیه دست می‌یابد اظهار داشت: انقلاب اسلامی به رهبری بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران با حمایت و پشتیبانی مردم به پیروزی رسید که با حمایت‌های ملت بزرگ ایران و رهبری، مقام معظم رهبری به بسیاری از آرمان‌های انقلاب دست یافته است.

مصطفی سالاری با اشاره به اینکه استقلال یکی از مهم‌ترین دست‌آوردهای انقلاب اسلامی است بیان کرد: استقلال سبب شد که ایران اسلامی به کشورهای مختلف وابسته و متکی نباشد البته این بدین معنی نیست که با کشورها قطع ارتباط کنیم.

وی با بیان اینکه دانش‌آموزان در استقلال کشور نقش مهم و بسزایی دارند گفت: دانش‌آموزان در همه عرصه‌های نظام نقش مهم خود ایفا کرده‌اند که در پیروزی انقلاب و هشت سال دفاع مقدس نقش مهم دانش‌آموزان تعیین کننده بود.

استاندار بوشهر با تاکید بر این نکته که باید از ظرفیت دانش‌آموزی در تمامی حوزه‌ها استفاده کنیم افزود: اگر بتوانیم از ظرفیت دانش‌آموزی حداکثر استفاده کنیم به استقلال در همه حوزه‌ها دست می‌یابیم.

سالاری، با بیان اینکه فراهم شدن آزادی در کشورزمینه رشد و بالندگی کشور فراهم شده است افزود: اگر به زیرساخت‌های امور آموزش و پرورش توجه شود آینده‌ای پرفروغ و روشن فراهم می‌شود.

در این مراسم گلبانگ انقلاب نواخته شد و دانش‌اموزان با سرودهای انقلابی برنامه‌های دهه فجر و سالروز ورود امام راحل را گرامی داشتند. /تسنیم

ارسال نظر