کد خبر : 8565

افزایش ۳1 درصدی اعتبارات عمرانی شهرستان بوشهر

بوشهر 24: معاون عمرانی فرماندار بوشهر گفت: اعتبارات شهرستان بوشهر امسال به ۸۵۷ میلیارد ریال رسید که نسبت به مدت مشابه سال قبل از رشد ۳۱ درصدی برخوردار شده است.

به گزارش " بوشهر 24 "، مرتضی پارسایی‌فرد با گرامیداشت ایام‌الله دهه فجر اظهار داشت: تبیین اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی یکی از مهم‌ترین فرصت‌های فراهم شده در دهه فجر است که باید از آن بهره گرفت.

وی با بیان اینکه نسل جوان باید در جریان دستاوردهای انقلاب اسلامی قرار گیرند، گفت: ایام‌الله دهه فجر فرصتی برای معرفی دست‌آوردهای انقلاب اسلامی به نسل جوان و آینده سازان میهن اسلامی را فراهم کرده است.

معاون عمرانی فرماندار بوشهر رویکرد فعالیت‌های ستاد دهه فجر و جشن‌های ایام الله دهه فجر را تبیین اهداف نظام و ارائه دست‌آوردهای انقلاب اسلامی برشمرد و افزود: مردم و به ویژه نسل جوان باید در جریان خدمات نظام و دستاوردهای آن قرار بگیرند.

وی بیان کرد: انقلاب مقدس اسلامی ضمن تحقق استقلال ، آزادی و جمهوری اسلامی برکات زیادی برای مردم و سعادت آنها در ابعاد مختلف به همراه دارد.

پارسایی‌فرد با بیان اینکه در دهه فجر امسال 71 پروژه در شهرستان بوشهر افتتاح می‌شود تصریح کرد: این پروژه‌ها در حوزه‌های مختلف شهری و روستایی است که برای بهره‌برداری ازاین پروژه‌ها 316 میلیارد ریال سرمایه گذاری شده است.

معاون عمرانی فرماندار بوشهر با بیان اینکه به صورت نمادین 4 پروژه آن با حضور استاندار بوشهر در 21 بهمن افتتاح می‌شود افزود: این پروژه‌ها در حوزه حمل و نقل، کشاورزی، آموزشی، ورزشی و عمران شهری است که با افتتاح آن زمینه بهره‌مندی بیشتر مردم از خدمات دولت فراهم می‌شود.

وی با بیان اینکه در این ایام عملیات اجرایی 22 پروژه در شهرستان بوشهر آغاز می‌شود بیان کرد: این پروژه‌ها با سرمایه گذاری 500 میلیارد ریال در حوزه‌های گردشگری، کشاورزی، منابع طبیعی و حوزه روستایی است.

معاون عمرانی فرماندار بوشهر از افزایش اعتبارات عمرانی شهرستان بوشهر خبرداد و گفت: اعتبارات شهرستان بوشهر امسال به 857 میلیارد ریال افزایش یافت که نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 31 درصدی دارد.

پارسایی‌فرد افزود: در 10 ماه گذشته 575 میلیارد ریال از اعتبارات عمرانی شهرستان بوشهر پرداخت شده که بیشتر به پروژه‌هایی تخصیص یافته که از پیشرفت بالای 75 درصدی برخوردار بودند./ تسنیم

ارسال نظر