کد خبر : 8764

تصاویر/تشییع پیکر معاون دستیار ویژه رئیس جمهور در دشتستان

پیکر حجت الاسلام و المسلمین، حاج سید کاظم شهبازی، معاون حجت الاسلام یونسی دستیار ویژه رئیس جمهور، رزمنده و جانباز جنگ تحمیلی و از فعالان سیاسی استان بوشهر بعد از ظهر شنبه 18 بهمن ماه جاری در میان حزن و اندوه علاقمندان و با حضور گسترده مردم که از اقصی نقاط استان بوشهر به برازجان آمده بودند تشییع و به خاک سپرده شد.

به گزارش اتحادجنوب،در این آئین پیکر مطهر حجت الاسلام حاج سید کاظم شهبازی پس از طواف در قطعه شهداء و توقف چند دقیقه ای در کنار شهید صادق گنجی، در کنار قبر مرحوم پدرشان که سه ماه پیش به رحمت ایردی پیوسته بودند به خاک سپرده شد.

در آئین تشییع جنازه این سید جلیل القدر، حقیقی معاون سیاسی امنیتی استاندار بوشهر، کدخداپور معاون سیاسی امنیتی استاندار فارس، پورفاطمی نماینده دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی، موسوی نژاد نماینده دشتستان در مجلس شورای اسلامی، حجت الاسلام مصلح امام جمعه برازجان، حجت الاسلام حسینی مهری امام جمعه اسبق برازجان، فرمانداران شهرستان های دیلم، دشتی و تنگستان، معاون فرماندار و بخشداران دشتستان، جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی استان و شهرستان، اعضای شورای شهر برازجان، جمعی از همکاران و دوستان حاج آقا شهبازی از تهران، و... حضور داشتند/م

 

ارسال نظر