کد خبر : 916

مدیرکل راه و شهرسازی استان بوشهر خبر داد

پیشرفت ۶۰ درصدی تعمیرات ابنیه فنی زلزله دشتستان

پیشرفت ۶۰ درصدی تعمیرات ابنیه فنی زلزله دشتستان

بوشهر24: مدیرکل راه و شهرسازی استان بوشهر از پیشرفت 60 درصدی تعمیرات ابنیه فنی زلزله دشتستان خبر داد.

بوشهر24: مدیرکل راه و شهرسازی استان بوشهر از پیشرفت 60 درصدی تعمیرات ابنیه فنی زلزله دشتستان خبر داد.
به گزارش "بوشهر24"، علیرضا صفایی در گفت‌وگو با فارس اظهار داشت: اداره کل راه و شهرسازی استان بوشهر در راستای خدمات‌رسانی به مردم در تمام شهرها و روستاهای استان اهتمام جدی دارد و روز به روز شاهد تلاش بیشتر این مجموعه هستیم.

وی افزود: سرکشی به شهرستان‌های مختلف به منظور رفع کاستی‌ها و معایب و در راستای جلب رضایت مردم انجام می‌شود و امیدواریم به اهداف مورد نظر برسیم.

مدیرکل راه و شهرسازی استان بوشهر با اشاره به وقوع زلزله دشتستان خاطرنشان کرد: در زلزله سال گذشته دشتستان، آسیب بسیار زیادی به پل‌های و ابنیه‌های شهرستان دشتستان وارد شد و اداره کل راه و شهرسازی در راستای تعمیرات ابنیه فنی در بخش زلزله زده شهرستان دشتستان تلاش بسیار زیادی داشته است.

صفایی از پیشرفت 60 درصدی تعمیرات ابنیه فنی زلزله دشتستان خبر داد و تصریح کرد: با تلاش و فعالیت شبانه‌روزی انجام گرفته، تعمیرات ابنیه فنی در بخش زلزله‌زده شهرستان دشتستان دارای پیشرفت 60 درصدی است.

وی اضافه کرد: این پروژه‌ها در بخش‌های ارم، بوشکان، شبانکاره و آبپخش انجام شده که شامل 24 پل و 3 دیوار حائل است که مورد تعمیر و بازسازی قرار گرفته است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان بوشهر با بیان اینکه زلزله دشتستان با قدرت 6/5 ریشتر باعث تخریب بخشی از ابنیه‌ها و پل‌ها در این شهرستان شده گفت: تمام مسئولان استان برای بازسازی مناطق زلزله‌زده اهتمام جدی دارند.

صفایی بیان کرد: بازسازی منازل مسکونی زلزله‌زده نیز با تلاش بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در دست اجراست که امیدواریم به زودی تکمیل و بازسازی شوند.

ارسال نظر