کد خبر : 9198

رئیس جدید شبکه بهداشت و درمان کنگان منصوب شد

رئیس جدید شبکه بهداشت و درمان کنگان منصوب شد

بوشهر 24: در آیینی با حضور مسئولان و مردم، رئیس جدید شبکه بهداشت و درمان کنگان معرفی شد.

بوشهر 24: در آیینی با حضور مسئولان و مردم، رئیس جدید شبکه بهداشت و درمان کنگان معرفی شد. 

به گزارش " بوشهر 24 "، قائم مقام رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر صبح امروز در آیین معارفه رئیس شبکه بهداشت کنگان با تقدیر از زحمات رئیس سابق شبکه بهداشت کنگان در زمان تصدی این مسئولیت به تشریح طرح تحول نظام سلامت از ابتدای طرح تاکنون و میزان پیشرفت و استقبال مردم از این طرح و رضایتمندی آنها پرداختند.

حیدر عزیزنژاد افزود: خوشبختانه با این طرح نظام سلامت در بهداشت و درمان از ابتدای اجرای طرح تاکنون رضایتمندی قابل قبولی داشته‌ایم و طبق نظرسنجی انجام شده خوشبختانه استقبال مناسبی از طرف مردم شده است.

وی در ادامه سایر شاخص‌های سلامت که همگی از تلاش مدیران و پرسنل پرتلاش بخش بهداشت و درمان در سطح استان و شهرستان کنگان است را بیان کرد.

عزیزنژاد در تشریح مدیر موفق بیان داشت: سیستم سلامت نیاز به مدیران صادق و وفادار و مخلص دارد و عدم وجود شرایط مدیریتی در سیستم سلامت پیامد مناسبی نخواهد داشت، به همین دلیل مدیران در حیطه نظام سلامت باید از شرایط ویژه مدیریتی همراه با تجربه و پشتکار و جدیت در کار برخوردار باشند.

این مسئول در ادامه ضمن تشکر از زحمات ریاست شبکه بهداشت در زمان خدمت و تصدی این پست و موفقیت‌هایی که در زمان ایشان حاصل شده از زحمات ایشان قدردانی کرده و به معرفی سرپرست جدید شبکه بهداشت کنگان پرداخت.

فرماندار کنگان نیز با تبریک به ریاست جدید شبکه و تقدیر از مدیر سابق در ارتباط با مدیر موفق و نحوه کار کردن در نظام اسلامی زیر پرچم جمهوری اسلامی ایران مطالبی بیان کرد.

عباس جمشیدی گفت: سه خصلت شامل پاک‌دستی و پاک‌چشمی و وفاداری به عنوان سه مقوله باید در سرلوحه و اولویت هر مدیر موفق در زمان خدمت به مملکت و این نظام باشد.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر نیز با تقدیر از زحمات مدیر سابق شبکه بهداشت کنگان، حمایت و همکاری خود و دانشگاه با سرپرست جدید را اعلام کرد.

عبدالحمید خواجه‌ییان متذکر شد: بهبود شاخص‌های بهداشتی در کنگان از اولویت‌های اساسی است و باید در این مسیر اهتمام ورزیم.

در این آیین با تقدیر از خدمات و زحمات سیده زینب حسینی (رئیس سابق شبکه بهداشت کنگان)، محمد بازیاری به عنوان رئیس جدید شبکه بهداشت کنگان معرفی شد./ فارس

ارسال نظر