کد خبر : 9303

نوسازی 55 کیلومتر از کانال‌های آبیاری آبپخش

نوسازی 55 کیلومتر از کانال‌های آبیاری آبپخش

بوشهر 24: مدیر عامل آب منطقه‌ای استان بوشهر از نوسازی 55 کیلومتر از کانال‌های آبیاری آبپخش خبر داد.

بوشهر 24: مدیر عامل آب منطقه‌ای استان بوشهر از نوسازی 55 کیلومتر از کانال‌های آبیاری آبپخش خبر داد. 

به گزارش " بوشهر 24 "، شاپور رجایی عصر امروز در بازدید از وضعیت آبرسانی به نخیلات آبپخش اظهار داشت: آبرسانی به اراضی کشاورزی و رضایتمندی مردم و کشاورزان از برنامه‌های مهم مجموعه شرکت آب استان به شمار می‌رود.

وی افزود: با وجود خشکسالی‌های اخیر و کاهش چشمگیر آب زیرزمینی و ذخایر آب، تاکنون همواره در تامین آب کشاورزان سراسر استان کوشا بوده‌ایم و امیدواریم این روند تداوم یابد.

مدیر عامل آب منطقه‌ای استان بوشهر خاطرنشان کرد: سرکشی به مناطق مختلف کشاورزی و رفع نقاط ضعف و برطرف کردن دغدغه‌های کشاورزان مورد تاکید قرار دارد و امیدواریم به اهداف مورد نظر برسیم.

رجایی از تامین 120 میلیون مترمکعب آب برای نخیلات آبپخش خبر داد و گفت: در سال‌های گذشته همواره بیش از 120 میلیون مترمکعب آب برای کشاورزان منطقه آبپخش تامین شده و این مهم موجبات رضایت این عزیزان شده است.

وی از اصلاح شیوه آبیاری نخیلات خبر داد و اظهار داشت: علاوه بر اصلاح شیوه آبیاری باید اصلاح و احیای نخیلات هم انجام شود تا نخیلات منطقه از نظر اقتصادی هم مفید شوند.

مدیر عامل آب منطقه‌ای استان بوشهر از نوسازی 55 کیلومتر از کانال‌های آبیاری آبپخش خبر داد و تاکید کرد: با توجه به قدیمی بودن و فرسودگی کانال‌های آبیاری آبپخش باید در تعمیر و نوسازی 55 کیلومتر از این کانال‌ها اهتمام ورزیم./ فارس

ارسال نظر