کد خبر : 9356

هزینه‌های اسکان مسافران نوروزی در بوشهر بالاست

هزینه‌های اسکان مسافران نوروزی در بوشهر بالاست

بوشهر 24: شهردار بوشهر گفت: با توجه به‌اینکه هزینه‌های اسکان مسافران نوروزی در بوشهر بالاست پس بیشتر مسافران و مهمانان از اماکن عمومی استفاده خواهند کرد و این وظیفه شهرداری است.

بوشهر 24: شهردار بوشهر گفت: با توجه به‌اینکه هزینه‌های اسکان مسافران نوروزی در بوشهر بالاست پس بیشتر مسافران و مهمانان از اماکن عمومی استفاده خواهند کرد و این وظیفه شهرداری است.

به گزارش "بوشهر 24"، سعید آزاد‌شهرکی صبح امروز در نشست با فرمانداران استان بوشهر، گفت: همه ساله ستاد اجرایی خدمات در شهرداری در مهرماه شروع به کار می‌کند و این‌کار به‌صورت فعال و شبانه‌روزی ادامه دارد.

آزادشهرکی بیان کرد: شهرهای ساحلی استان بوشهر به‌دلیل داشتن ساحلی زیبا و جاذبه‌های گردشگری هر ساله شاهد افزایش مسافران، مهمانان و گردشگران به آن هستیم.

وی با بیان اینکه بوشهر شهری زیبا و دارای جاذبه‌های گردشگری است، اظهار کرد: با توجه به‌اینکه هزینه‌های اسکان مسافران نوروزی در بوشهر بالاست پس بیشتر مسافران و مهمانان  از اماکن عمومی استفاده خواهند کرد و این وظیفه شهرداری می‌باشد و برای همین نیاز به همکاری بیشتری در خدمات‌رسانی به مسافران است.

شهردار بوشهر بیان کرد:  7 کمپ اسکان برای رفاه و آسایش گردشگران و مسافران نوروزی در بوشهر مشخص و اجرایی شده و تمهیدات لازم صورت گرفته است.

آزادشهرکی با اشاره به اینکه شهرداری نقشه دیجیتالی شهر بوشهر را در ایام نوروز سال گذشته طراحی و به اجرا درآورد، خاطرنشان کرد: مسافران نوروزی و شهروندان بوشهری می توانستند این قابلیت را در ورودی و داخل شهر  اسفاده کنند و در آن واحد 10 تا  20 مشترک را پوشش می‌دهد.

 وی با بیان اینکه این نقشه دارای لایه‌بندی است تصریح کرد: با طراحی این نقشه دیجیتالی، هر گردشگر و مسافری که وارد شهر بوشهر ‌شود از طریق تلفن همراه با قابلیت اندروید می‌تواند از قابلیت‌های گردشگری، مکان‌های اسکان گردشگران، داروخانه‌ها، اماکن مذهبی و هتل ها و سایر نقاط شهر آگاه شود.

شهردار بوشهر با اشاره به اینکه این نقشه همانند جی‌پی‌اس عمل می‌کند، افزود: استفاده از این نرم افزار زمینه رفاه گردشگران و مسافران را فراهم می‌کند و بار اصلی اجرائیات بر عهده شهرداری است لذا می‌بایست اعتباری در این ایام به شهرداری‌ها اختصاص داده شود تا بتوانند خدمات ارزنده‌تری به شهروندان خود و مسافران ارائه کنند.

آزادشهرکی با بیان اینکه بار اصلی خدمات مهمانان نوروزی بر عهده شهرداری‌ها است، اظهار کرد: با توجه به تعدد کمپ‌های ساحلی نیروی انتظامی کمک کند و از برپا کردن چادر در ساحل منع شوند./فارس

ارسال نظر