کد خبر : 936

فرمانداردیلم: آسیب های جوانان شناسایی شود

فرمانداردیلم: آسیب های جوانان شناسایی شود

بوشهر24: فرمانداردیلم گفت: آسیب شناسی مسایل مربوط به جوانان و تلاش برای برطرف کردن آنها باید در سطح شهرستان جدی گرفته شود.

بوشهر24: فرمانداردیلم گفت: آسیب شناسی مسایل مربوط به جوانان و تلاش برای برطرف کردن آنها باید در سطح شهرستان جدی گرفته شود.
به گزارش "بوشهر24" به نقل از ایرنا، قاسم قائدی روز شنبه درجلسه ستاد ساماندهی امور جوانان این شهرستان افزود: جوانان مطالبات و خواسته هایی دارند که باید با راهکارهای صحیح وکارشناسی آنان را گردهم آوریم و در رفع آنها بکوشیم.

وی اظهارکرد: بدین منظور باید با اجرای برنامه های فرهنگی وتشکیل کلاس و کارگاه های آموزشی، آسیب های فرهنگی را در جوانان شناسایی کرده ونسبت به حل آنها برنامه ریزی شود.

وی گفت: گاهی به کارگیری مناسب امکانات موجود جامعه با نیاز های جوانان درکاهش آسیب های اجتماعی براین قشر سیار تاثیر گذار است که دراین راستا لازم است با شناسایی نقاط ضعف وقوت و برنامه ریزی مناسب دراین زمینه اقدام کرد.

فرمانداردیلم افزود: در ساماندهی وحل مشکلات جوانان در حوزه های مختلف باید تلاش کرد تا روحیه نشاط و شادابی در جوانان را به بوسیله خود آنان به جامعه منتقل کنیم.

وی با بیان این که نشاط ، شادابی، تحرک، کوشش وتفکردر جوانان باعث پیشرفت و توسعه جامعه می شود ، گفت: جوانانی که در انقلاب نقشی مهم ایفا کرده اند باید آنان را درتصمیم گیری های شهرستان دخیل کنیم.

قائدی بهترین الگو برای جوانان را پیروی از رفتار ومنش خاندان پیامبر گرامی اسلام (ص) دانست و گفت: بهره گیری جوانان از ائمه اطهار بخصوص حضرت علی اکبر(ع) باعث رشد صحیح و تعالی آنان از نظر دین مبین اسلام که ایمان وعدالت طلبی، کوشش وتلاش، حق پذیری، عفت وپاکدامنی، نیکی کردن به پدر ومادر واهتمام به ازدواج است، خواهد شد.

دراین جلسه اعضای ستاد درباره هرچه بهترشدن فعالیت های ستاد ساماندهی امور جوانان این شهرستان مطالبی بیان کردند.

ارسال نظر