کد خبر : 9496

نوار ساحلی بوشهر آماده حضور گردشگران می‌شود

نوار ساحلی بوشهر آماده حضور گردشگران می‌شود

بوشهر 24: معاون اجرایی و خدمات شهری شهرداری بوشهر گفت: نوار ساحلی شهر بوشهر آماده حضور گردشگران نوروزی می‌شود.

بوشهر 24: معاون اجرایی و خدمات شهری شهرداری بوشهر گفت: نوار ساحلی شهر بوشهر آماده حضور گردشگران نوروزی می‌شود.

به گزارش " بوشهر 24 "، اکبر توسلی اظهار داشت: به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و شهرداری بوشهر تلاش مضاعفی برای اجرا و تکمیل طرح‌های شهری در نقاط مختلف شهر دارد.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه مردم از استان‌های مختلف کشور در ایام نوروز به بوشهر می‌آیند، لازم است که برای میزبانی از مسافران نوروزی آماده باشیم و در همین راستا، مجموعه شهرداری بوشهر از همه ظرفیت‌ها برای میزبانی شایسته استفاده می‌کنند.

معاون اجرایی و خدمات شهری شهرداری بوشهر تصریح کرد: ساحل شهر بوشهر همواره به عنوان یکی از مهمترین نقاط مورد نظر گردشگران بوده که طرح‌های مختلفی را در دست اجرا داریم که نوار ساحلی مرکز استان آماده حضور گردشگران نوروزی شود.

وی تصریح کرد: از شمال شهر بوشهر یعنی پارک باسیدون تا جنوب شهر یعنی پارک لیان میزبان مهمانان نوروزی خواهد بود و در این بخش‌ها می‌توانند از ظرفیت‌های دریا و فضای سبز در کنار هم استفاده کنند.

توسلی از ساماندهی قایق‌های تفریحی در نوار ساحلی شهر بوشهر خبر داد و اضافه کرد: برنامه‌ریزی مناسبی صورت گرفته تا این قایق‌های تفریحی خدمات‌دهی مطلوبی به مسافران و گردشگران نوروزی داشته باشند.

وی همچنین از ایجاد و راه‌اندازی بازی‌ها و تفریح‌های دریایی در نوار ساحلی شهر بوشهر خبر داد و خاطرنشان ساخت: از ظرفیت‌های بخش خصوصی در این زمینه استفاده خواهیم کرد.

معاون اجرایی و خدمات شهری شهرداری بوشهر در ادامه از راه‌اندازی دو جایگاه دیوار مرگ در پارک مرجان و پارک شغاب بوشهر خبر داد.

وی تاکید کرد: مجموعه شهرداری بوشهر از همه توان و ظرفیت‌ها برای میزبانی مطلوب از مسافران نوروزی استفاده خواهد کرد./ مهر

ارسال نظر