کد خبر : 9497

پورفاطمی: عملیات اجرایی سد باغان و سد دشت پلنگ سال آینده آغاز می‌شود

پورفاطمی: عملیات اجرایی سد باغان و سد دشت پلنگ سال آینده آغاز می‌شود

بوشهر 24: نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی گفت: عملیات اجرایی سد باغان و دشت پلنگ سال آینده آغاز خواهد شد.

بوشهر 24: نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی گفت: عملیات اجرایی سد باغان و دشت پلنگ سال آینده آغاز خواهد شد.

به گزارش " بوشهر 24 "، حجت الاسلام سید محمد مهدی پور فاطمی صبح شنبه در جلسه کارگروه توسعه روستایی و عشایری بخش شنبه و طسوج اظهار داشت: امسال وضعیت بودجه‌ای شهرستان دشتی نسبت به سال قبل بهتر شده است.

وی افزود: با تعامل و همدلی خوبی که وجود دارد شاهد ایجاد زیرساخت‌های مهم در سطح شهرستان بوده‌ایم که نیاز مبرم دشتی بوده است.

پور فاطمی از آغاز عملیات اجرایی سد باغان و دشت پلنگ خبر داد و تصریح کرد: با تلاش‌های صورت گرفته سال آینده عملیات اجرایی سد باغان و دشت پلنگ آغاز خواهد شد که تحول خوبی در منطقه ایجاد خواهد کرد.

http://media.mehrnews.com/d/2015/02/28/4/1605913.jpg

وی همچنین از اختصاص ۴۰ میلیارد ریال برای بخشودگی هزینه های مصرفی آب و برق مناطق زلزله زده خبر داد و گفت: با پیگیری‌های صورت گرفته تاکنون هزینه‌های ۹ ماهه مصرفی محاسبه شده است.

پور فاطمی خاطرنشان کرد: به زودی عملیات اجرایی تعریض محور خورموج لاور شرقی آغاز خواهد شد و در همین راستا اخیرا نیز ۳۰ میلیارد ریال اختصاص یافته است.

وی با بیان اینکه تاکنون کارهای خوبی در سطح شهرستان انجام شده است، گفت: دولت تدبیر و امید توجه خوبی به پروژه عمرانی داشته و تاکنون بیش از ۷۵ درصد اعتبارات تخصیص پیدا کرده است.

عملیات اجرایی راه دسترسی کشتو و بشک دشتی آغاز شد

عملیات اجرایی راه دسترسی به روستاهای کشتو و بشک از توابع بخش شنبه و طسوج با حضور فرماندار دشتی و نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی آغاز شد.

رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان دشتی صبح شنبه در آغاز عملیات اجرایی این پروژه اظهار داشت: تاکنون کارهای خوبی در سطح روستاهای شهرستان اتفاق افتاده که از حمایت‌های فرماندار دشتی و نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی تقدیر و تشکر می‌شود.

http://media.mehrnews.com/d/2015/02/28/4/1605912.jpg

سید اصغر صالحی افزود: احداث این راه یکی از مطالبات و دغدغه‌های اصلی مردم این دو روستا بوده که با عنایت ویژه فرماندار در کمیته برنامه‌ریزی شهرستان این امر مهم محقق شد.

وی بیان کرد: برای اجرای این پروژه یک میلیارد ریال هزینه خواهد شد که محل تامین اعتبار کمیته برنامه ریزی شهرستان بوده است.

صالحی تصریح کرد: طول این پروژه یک‌هزار و ۳۰۰ متر و عرض آن نیز هشت متر خواهد بود.

رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان دشتی تصریح کرد: علاوه بر احداث راه دسترسی بشک کشتو یک دهانه پل نیز ساخته می‌شود تا مردم در فصل بارندگی با مشکل مواجه نشوند./ مهر

ارسال نظر