کد خبر : 9513

ارائه خدمات درمانی و بهداشتی به 1200 خانوار جم

ارائه خدمات درمانی و بهداشتی به 1200 خانوار جم

بوشهر 24: رئیس کمیته امداد جم از ارائه خدمات درمانی و بهداشتی به یک‌هزار و 200 خانوار شهرستان جم خبر داد.

بوشهر 24: رئیس کمیته امداد جم از ارائه خدمات درمانی و بهداشتی به یک‌هزار و 200 خانوار شهرستان جم خبر داد.

به گزارش "بوشهر 24"، مسلم انیژپور اظهار داشت: کمیته امداد 14 اسفندماه 1357 بلافاصله پس از پیروزی انقلاب اسلامی به دستور امام راحل تاسیس شد و خدمات متنوع و باکیفیتی به جامع هدف ارائه کرده است.

وی افزود: حجم و کیفیت خدمات کمیته امداد نسبت به قبل رشد محسوسی داشته و این مهم موجبات رضایتمندی افراد زیر پوشش و جامعه هدف را فراهم کرده است.

رئیس کمیته امداد امام خمینی شهرستان جم از بررسی وضعیت درمان، مسکن و معیشت سالمندان زیر پوشش شهرستان جم خبر داد . ابراز داشت: در نیمه دوم امسال از خانواده‌های سالمند زیر پوشش کمیته امداد در این شهرستان بازدید به عمل آمد و مشکلات آنها بررسی شد.

وی افزود: در این دیدارها از وضعیت معیشتی، مسکن، درمان و تحصیلی خانواده‌ها و فرزندان آنان بررسی به عمل آمد و آن دسته از سالمندانی که دارای مشکل اساسی بودند در اولویت خدمات‌رسانی قرار گرفتند.

انیژپور تصریح کرد: در بازدیدهای انجام شده، کمک‌هایی در قالب بسته‌های غذایی به خانواده‌های سالمندان اهدا شد.

رئیس کمیته امداد جم از ارائه خدمات درمانی و بهداشتی به یک هزار و 200 خانوار شهرستان جم خبر داد و گفت: کمیته امداد به تمام خانواده‌های زیر پوشش در این شهرستان خدمات درمانی ارائه می‌کند و امیدواریم این روند تداوم یابد.

وی همچنین از تشکیل کارگاه تفکر و خلاقیت مثبت برای مددجویان در این شهرستان خبر داد و اظهار داشت: کارگاه تفکر و خلاقیت مثبت به منظور برقراری یک ارتباط خوب و موثر برای مددجویان کمیته امداد شهرستان جم تشکیل شده که مهم‌ترین چالش‌هایی که مددجویان در زمینه برقراری یک ارتباط خوب و موثر با آن روبرو هستند توسط مشاور کمیته امداد بررسی شد./فارس

ارسال نظر