کد خبر : 9515

اجرای 95 هزار مترمربع آسفالت خیابان‌ها و معابر در آبپخش

اجرای 95 هزار مترمربع آسفالت خیابان‌ها و معابر در آبپخش

بوشهر 24: شهردار آبپخش از اجرای 95 هزار مترمربع آسفالت خیابان‌ها و معابر در این شهرستان خبر داد.

بوشهر 24: شهردار آبپخش از اجرای 95 هزار مترمربع آسفالت خیابان‌ها و معابر در این شهرستان خبر داد.

به گزارش "بوشهر 24"، حسین عباسی اظهار داشت: آبپخش به دلیل قرار گرفتن در محور استراتژیک سه استان جنوبی از موقعیت خاصی برخوردار است و توجه به این شهر و رسیدگی به دغدغه‌های مردم این منطقه امری لازم و ضروری است.

وی افزود: هم‌اکنون در آبپخش فرهنگ کار شبانه‌روزی و مداوم، نهادینه شده و تمام پروژه‌های عمرانی این شهر، فعال است.

شهردار آبپخش عنوان کرد: سرکشی به محلات 3 گانه شهر و توزیع عادلانه امکانات و اعتبارات در محلات مختلف در دستور کار مدیریت شهری قرار دارد و با همکاری و نظارت شورا به اهداف خوبی رسیده‌ایم.

عباسی از اجرای 95 هزار مترمربع آسفالت خیابان‌ها و معابر آبپخش خبر داد و خاطرنشان کرد: امسال 95 هزار مترمربع آسفالت در دستور کار قرار گرفت که تاکنون 83 هزار مترمربع محقق شده و 12 هزار مترمربع نیز در دست اجراست.

این مسئول از اجرای نهضت درختکاری در سطح شهر آبپخش خبر داد و تصریح کرد: کاشت نهال در محلات مختلف شهر و درختکاری در میادین و بلوارهای اصلی شهر از اقدامات صورت گرفته در سال جاری است.

شهردار آبپخش از توسعه و زیباسازی مبلمان شهری آبپخش خبر داد و گفت: این اقدام در واقع از مهم‌ترین اقدامات شهرداری در یک سال گذشته بوده که موجبات رضایتمندی مردم را فراهم کرده است.

وی از تکمیل و بهره‌برداری از 3 زمین ورزشی استاندارد در آبپخش خبر داد و متذکر شد: این پروژه از پروژه‌های مهم ورزشی است که تا نیمه نخست سال آینده تحویل می‌شود./فارس

ارسال نظر