کد خبر : 9631

فرماندار جم: افزایش 35 درصدی اعتبارات حوزه سلامت شهرستان جم

فرماندار جم: افزایش 35 درصدی اعتبارات حوزه سلامت شهرستان جم

بوشهر 24: فرماندار جم از افزایش 35 درصدی اعتبارات حوزه سلامت شهرستان جم خبر داد.

بوشهر 24: فرماندار جم از افزایش 35 درصدی اعتبارات حوزه سلامت شهرستان جم خبر داد. 

به گزارش " بوشهر 24 "، عبدالله نادری عصر امروز در آیین تجلیل از فعالان حوزه سلامت در جم به تاثیرگذار بودن کادر درمانی و بهداشتی در روند سلامت شهرستان و به تبع آن حرکت و سلامت کشور و طرح تحول نظام سلامت و نگاه مثبت دولت تدبیر و امید به بحث سلامت اشاره کرد و اظهار داشت: مشکلاتی در این طرح وجود دارد که با گذشت زمان بر طرف می‌شود.

وی به پیشرو بودن دانشگاه علوم پزشکی استان در جذب اعتبارات ملی اشاره کرد و از ریاست شبکه بهداشت و درمان شهرستان خواست تا تلاشی مضاعف برای جذب این اعتبارات برای شهرستان انجام دهد.

نادری به عضویت شبکه بهداشت و درمان شهرستان در ستاد سفرهای نوروزی اشاره و با توجه به حساسیت کار، آمادگی 24 ساعته پرسنل شبکه بهداشت را در ایام نوروز برای ارایه خدمت و برخورد مناسب با مردم خواستار شد.

فرماندار جم از افزایش 35 درصدی حوزه سلامت شهرستان جم خبر داد و گفت: امیدوار هستم با تلاش دسته‌جمعی شاهد موفقیت بیشتر در حوزه بهداشت و درمان باشیم.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان جم نیز با تقدیر از حمایت‌های فرماندار و اعضاء شورای شهر از آنها به عنوان حامیان سلامت شهرستان یاد کرد.

احمد قاسمی به کمرنگ بودن طرح تحول نظام سلامت در پرداختی نیروهای بهداشتی و پرستاران و اجرای طرح پزشک خانواده و نزدیک شدن به عدالت در سلامت اشاره کرد. 

وی از افزایش 35 درصدی اعتبارات شبکه نسبت به سال گذشته و تخصیص 85 درصدی این اعتبارات تاکنون خبر داد./ فارس

ارسال نظر