کد خبر : 9654

2 هفته پیش در سکوت رسانه ای رخ داد؛

معرفی سرپرست جدید پست استان بوشهر

معرفی سرپرست جدید پست استان بوشهر

بوشهر 24: مراسم معرفی سرپرست جدید پست استان در حالی برگزار شد، که هیچ گونه انعکاس رسانه ای نداشت و صرفا در پایگاه اطلاع رسانی این اداره کل منعکس گردیده بود.

 بوشهر 24 :حدود 2 هفته پیش سرپرست جدید پست استان بوشهر در سکوت رسانه ای معرفی گردید.

به گزارش " بوشهر 24 " به نقل از روابط عمومی اداره کل پست استان بوشهر، روز 28 بهمن ماه طی مراسمی در سالن کنفرانس اداره کل پست استان بوشهر با حضور جناب آقای شیوازاد عضو هیئت مدیره و مدیر عامل مخابرات استان و مدیر کل پست بانک و کارکنان این اداره کل، مراسم معرفی سرپرست جدید پست استان بوشهر، عنایت الله مقیمی معرفی گردید.

در آغاز این مراسم، شیوازاد به تشریح وضعیت فعلی شبکه پرداخت و افزود: تمام تلاش مسئولین مجموعه بر این است تا زمینه تحول شرکت پست را فراهم آورند.

وی گسترش تفکر اقتصادی را ضروری برشمرد و تاکید کرد: باید با  گسترش تعامل با سازمان ها بازار خدمات پستی را توسعه بخشیده و پست را به عنوان درگاه خدمات معرفی نماییم.

عضو هیات مدیره با اشاره به این که بخش خصوصی از پتانسیل های خوبی به منظور بهبود فرایندها و صرفه جویی برخوردار است خواستار توسعه سرویس های جدید و احصا و جذب بازارهای هدف با توجه به نیاز و ظرفیت های موجود در جامعه شد.

شیوازاد اظهار امیدواری کرد: با همکاری و مشارکت موثر کارکنان با سرپرست جدید اهداف کیفی و کمی استان محقق گردد.

در ادامه برزگرزاده گزارشی از عملکرد دوران مدیریت خود ارایه و از همکاری و تلاش بی وقفه همکاران تقدیر و تشکر نمود.

مقیمی سرپرست پست استان بوشهر عنوان کرد،  قرار است با همکاری و مساعدت همه همکاران اداره شود و هر کاری با تکیه بر عقل و خرد جمعی انجام خواهد شد.

وی افزود : اخلاق پستی و پست اخلاقی یکی از  موضوعات مهم در این حوزه  است و همه فعالان این بخش موظف به رعایت اخلاق پستی هستند .

بوشهر 24 می افزاید، مراسم معرفی سرپرست جدید پست استان در حالی برگزار شد، که هیچ گونه انعکاس رسانه ای نداشت و صرفا در پایگاه اطلاع رسانی این اداره کل منعکس گردیده بود.

ارسال نظر