کد خبر : 9892

تشکیل کمیته‌های تسهیلات خدمات نوروزی در دشتی

تشکیل کمیته‌های تسهیلات خدمات نوروزی در دشتی

بوشهر 24: معاون عمرانی وبرنامه‌ریزی فرماندار دشتی گفت: تمهیدات لازم برای خدمات رسانی به مسافران نوروزی در شهرستان دشتی در قالب تشکیل ۹ کمیته تسهیلات خدمات نوروزی فراهم شده است.

بوشهر 24: معاون عمرانی وبرنامه‌ریزی فرماندار دشتی گفت: تمهیدات لازم برای خدمات رسانی به مسافران نوروزی در شهرستان دشتی در قالب تشکیل ۹ کمیته تسهیلات خدمات نوروزی فراهم شده است.

به گزارش " بوشهر 24 "، حمید بردستانی  ظهر امروز در نشست ستاد تسهیلات خدمات سفر در دشتی با بیان اینکه این شهرستان دارای ظرفیت‌های مهم گردشگری است اظهار داشت: شهرستان دشتی هم اینکه از مواهب طبیعی کوه، دشت و مناظر طبیعی برخوردار است از ساحل زیبای خلیج فارس در منطقه لاور بهره‌مند است که زمینه حضور گردشگران را به این شهرستان فراهم کرده است.

وی با تاکید بر فراهم شدن زیرساخت‌های اسکان گردشگران در دشتی بیان کرد: علاوه بر ایجاد اقامت‌‌گاه موقت گردشگری کلاس‌های درس تجهیز شده به امکانات اولیه اقامتی در دشتی ایجاد می‌شود.

معاون فرماندار دشتی تصریح کرد: 14 مدرسه با 70 کلاس، 3 سالن ورزشی و بوستان‌های شهری در دشتی برای اسکان مسافران فراهم می‌شود.

بردستانی از تشکیل 9 کمیته برای تسهیلات خدمات نوروزی در دشتی خبرداد و افزود: تمهیدات لازم برای خدمات رسانی به مسافران نوروزی در شهرستان دشتی در قالب تشکیل9 کمیته تسهیلات خدمات نوروزی فراهم شده است.

وی کمیته اسکان، بهداشت وسلامت را از مهم‌ترین کمیته‌های تسهیلات خدمات سفر در دشتی دانست و گفت: علاوه بر این، کمیته‌های امنیت ، پشتیبانی ، اطلاع رسانی، نمایشگاه، تظیم بازار، فرهنگی، برنامه ریزی، امداد ونجات متشکل ازدستگاه‌های اجرایی وتشکل‌های غیردولتی تشکیل وفعال شده است .

معاون فرماندار دشتی با بیان اینکه خدمات عمومی در حوزه‌های کشیک نانوایی‌ها، داروخانه‌ها درایام تعطیلات ارائه می‌شود گفت: تمامی دستگاههای خدماتی از جمله ادارات برق، آب ، مخابرات، گاز، راهداری، پلیس راه ، صنعت ومعدن و هلال احمر در تمام ایام تعطیلات پاسخگوی نیازهای مردم هستند.

بردستانی وضعیت راه‌های مواصلاتی شهرستان دشتی را مطلوب عنوان و با بیان اینکه نقاط حادثه خیز برطرف شده گفت: نقاط حادثه خیزجاده‌ای ازجمله ورودی وخروجی شهرهای خورموج، کاکی، بادوله شنبه اصلاح و بهسازی شده است.

وی از شبانه روزی بودن خدمات در مساجد ونمازخانه‌های بین راهی خبرداد و گفت: حفاری در نقاط شهری و روستایی از 20 اسفند به مدت یک ماه در شهرستان دشتی ممنوع است./ تسنیم

ارسال نظر