کد خبر : 9998

کاهش چشمگیر آمار قتل و سرقت در دشتستان در سال جاری

کاهش چشمگیر آمار قتل و سرقت در دشتستان در سال جاری

بوشهر 24: فرمانده انتظامی شهرستان دشتستان از کاهش چشمگیر آمار قتل و سرقت در دشتستان در سال جاری نسبت به سال گذشته خبر داد.

بوشهر 24: فرمانده انتظامی شهرستان دشتستان از کاهش چشمگیر آمار قتل و سرقت در دشتستان در سال جاری نسبت به سال گذشته خبر داد.

به گزارش "بوشهر 24"، حمیدرضا انصاری در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ایجاد امنیت پایدار و تامین آسایش و آرامش برای مردم امری لازم و ضروری است و باید در این مسیر اهتمام ورزیم.

وی افزود: نیروی انتظامی در سال جاری در راستای ایجاد امنیت در شهرستان با همکاری سایر دستگاه‌های ذیربط اهتمام جدی داشته و این مهم موجبات رضایتمندی مردم را فراهم کرده است.

فرمانده انتظامی شهرستان دشتستان با تاکید بر لزوم تامین امنیت مهمانان نوروزی در تعطیلات پیش رو خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی در تعطیلات نوروز با گشت‌زنی محسوس و نامحسوس، همواره سعی در مراقبت از منازل سطح شهر خواهد داشت اما رعایت نکات ایمنی توسط مردم امری اجتناب‌ناپذیر است.

انصاری با بیان توصیه‌های ایمنی به مردم در تعطیلات نوروز تصریح کرد: عموم مردم باید توجه داشته باشند که در ایام تعطیلات برای رفتن به مسافرت، مدت طولانی منازل خود را بدون مراقب ترک نکنند زیرا این امر می‌تواند عاملی در جلوگیری از سرقت احتمالی از منازلشان باشد.

وی به اقدامات نیروی انتظامی در برخورد قاطع با متخلفان اشاره کرد و گفت: برخورد با توزیع‌کنندگان خرد مواد مخدر، سارقان و کشف سرقت و رشد و تعالی رفتار سازمانی و فردی از اولویت‌های کاری مجموعه انتظامی شهرستان در سال جاری بود.

وی از کاهش 4 درصدی سرقت در دشتستان در سال جاری خبر داد و اضافه کرد: نیروی انتظامی اقدامات خوبی برای کشف سرقت و دستگیری سارقان در سال جاری داشته که شاهد کاهش 4 درصدی سرقت نسبت به سال گذشته در این شهرستان هستیم.

انصاری گفت: کشف بالای 93 درصد از سرقت‌ها از افتخارات مجموعه انتظامی دشتستان است.

وی از کاهش 50 درصدی قتل در سال جاری نسبت به سال گذشته در دشتستان خبر داد و اظهار داشت: بدون تردید این موضوع تجربه‌ای شیرین و موفق است که امیدواریم روز‌به‌روز شاهد کاهش آمار جرم و جنایت باشیم./فارس

ارسال نظر