کد خبر : 13758

شکراله عطارزاده

شهید بهشتی، کوه بلند استقامت و صبر و تدبیر

هفتم تیرماه یادآور غم جانکاه شهادت بزرگ مردی است که به فرموده امام خمینی یک ملت بود.شاخصه ای که او را محبوب دلها کرد مظلومیت او بود. اما چه فایده که خواب رفتگان و همراهان جبهه باطل در مظلومیت این اولاد پیغمبر نقشی مهم بازی کردند و زمانی که چشم باز کردند، با جسم پاره پاره این عارف متقی مواجه شدند که دست در بدن ندارد و زیر دهها تن آوار دعوت حق را لبیک گفته است .

هجمه بی سابقه عوامل ضد انقلاب که با صدها روزنامه و رسانه نوشتاری و هزاران جلسه بر علیه شهید بهشتی شکل گرفت ،موجب شد تا جمع زیادی از نیروهای انقلابی و انقلاب کرده و دوستدار نظام هم با آنان هم صدا شوند و بر مظلومیت او بیفزایند .

ستادهای گروهکهای ضد انقلاب در دانشگاهها که تبدیل به اطاقهای فرماندهی جنگ بر علیه نظام نوپای جمهوری اسلامی شده بود بالاترین نقش را در ترور شخصیت شهید بهشتی داشت .

در آن روزها کمتر کسی جرات دفاع از آن سید مظلوم را داشت . مومنین و انقلابیون اسیر جوی شده بودند که ضد انقلاب خارج نشین و ایادی او در داخل ساخته و پرداخته بودند . چهره ای قدرت طلب که در کاخ زندگی می کند و زنش خارجی است و میلیاردها پول در بساط دارد و از بیت المال غارت کرده و خانه های آنچنانی  در آلمان دارد تنها جزیی از تهمت هایی بود که برای ترور شخصیت او بکار بستند .

هدف گروهکهای ضد انقلاب کمونیست و مارکسیست و گروهک التقاطی رجوی و دهها گروهک دیگر این بود که چهره ای کریه و زشت از او به نمایش بگذارند و او را بدنام کنند تا بعد از او هیچ روحانی برجسته ای جرات نکند در مقام دستگاه قضایی سخن از اسلام ناب و حدود و قصاص اسلامی و حتی ولایت فقیه سخن بگوید .

شهید بهشتی موتور محرکه نظام نوپای اسلامی در قانونمند کردن تعالیم و برنامه های اسلام بود . او بود که با شهامت تمام اصل مترقی ولایت فقیه را در قانون اساسی و در مجلس بررسی قانون اساسی تبیین و تشریح و به تصویب رسانید.او بود که لایحه قصاص را بر گرفته از قرآن به قانون تبدیل کرد . او بود که در مناظره ها و سخنرانی های خود دست دشمنان نظام را برملا می کرد و در تثبیت نظام جمهموری اسلامی سرداری بی مثل و مانند بود .

او بود که با مظلومیت تمام چهره واقعی بنی صدر و خط سازش با غرب و لیبرالهای وطن فروش را آشکار کرد تا آنجا که بنی صدر خائن. با رای قاطع مجلس شورای اسلامی از ریاست جمهوری خلع شد و با صورتی بزک کرده و لباس زنانه از مملکت فرار کرد .

منافقین کوردل که بعدا شاهد جیره خواریشان در آغوش صدام لعین بودیم خشم خود را در انتقام از او با انفجار دفتر مرکزی حزب جمهوری اسلامی در سرچشمه تهران نشان دادند.در آن حادثه انفجار علاوه بر شهید آیت الله دکتر بهشتی جمعی از مدیران برجسته نظام به شهادت رسیدند.امام راحل در فقدان این فقیه و فیلسوف و عارف و اقتصاددان و مدیر و مدبر با اندوه فراوان فرمودند :"بهشتی مظلوم زیست و مظلوم مرد و خار چشم دشمنان بود .... بهشتی یک ملت بود برای ملت ما"

به روح مطهر و پاک این شهید فرزانه و یاران با وفایش درود می فرستم و از خدا می طلبم که بصیرتی به ما عنایت فرماید که در مظلومیت هیچ انسان آزاده ای دست ما در دست دشمنان اسلام قرار نگیرد و عرق شرمساری از همراهی با دشمنان بر علیه مظلومی دیگر در جمهوری اسلامی بر پیشانی ما نقش نبندد .

آمین یا رب العالمین

شکرالله عطارزاده/  نماینده سابق بوشهر ، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی

ارسال نظر