کد خبر : 15587

توجه به یک مشکل؛

نبود خودپرداز در بازار روز کنگان

بوشهر24،‌ممکن است شما هم یکی از افرادی باشید که در مراجعه به بازار روز کنگان واقع دربلوار ساحلی (ضلع جنوبی خور عبدالسلام)، قصد استفاده از کارت اعتباری و دستگاه‌های خودپرداز بانک‌ها کرده باشید . و درعین حال برای خرید و یا پرداخت وجهی دچار مشکل شده باشید.

به گزارش "بوشهر24"، به نقل از کوگانا، سرانه تراکم جمعیتی و مراجعات مردم به یک محدوده جغرافیائی خدماتی باید تعیین کننده نرخ توزیع تجهیزات موجود و توسعه ی امکانات و تسهیلات سرویس دهی  رفاه عمومی باشد.

ممکن است شما هم یکی از افرادی باشید که در مراجعه به بازار روزکنگان واقع دربلوار ساحلی (ضلع جنوبی خور عبدالسلام)، قصد استفاده  از کارت اعتباری و دستگاه‌های خودپرداز بانک‌ها کرده باشید . و درعین حال برای خرید و یا پرداخت وجهی دچار مشکل شده باشید. راه حل نه چندان مشکلی وجود دارد که برای رفاه حال عموم باید به آن توجه کرد . "نصب دستگاه خود پرداز "با وجود مراجعه ی روزافزون اهالی شهر و مسافرین وگاهی هم گردشگران به آن نقطه از شهر نیاز روزافزون به دستگاه‌ های ، خودپرداز بشدت احساس می شود 

اگر لحظه‌ای بر این نکته تمرکز داشته باشیم و روزهای شلوغ و پرازدحام خرید را متصور شویم می توانیم یکی از دلایل تراکم جمعیت را درآن وقت از شبانه روز متوجه شویم معطلی وهدر رفت وقت برای پرداخت از طریق کارت اعتباری یکی از نتایج اصلی آن است! برخی اوقات مشتریان برای دریافت مبالغ نقدی اندکی هم به مرکز شهر برمی گردند؟

دستگاه‌هایی که در بسیاری از نقاط مهم و پر رفت آمد شهر به چشم می خورد ولی در بلوار ساحلی در دسترس شهروندان قرار ندارد،‌ در حالی که تبادلات مالی در محیط های عمومی با مقدار نیاز واقعی شهروندان به دستگاه های خودپرداز براساس استاندارد های موجود برای دستگاه های خودپرداز به ازای هر هزار کارت صادر شده، یک دستگاه می باشد.

درواقع تعداد کارت هایی که در آنجا به کار گرفته می شوند به مراتب بیش از "کارت خوانهای خود دریافت اضطراری" و شرایط فوق العاده بازار روزاست ضرورت وجود دستگاه در محدوده بازار روز  می تواند مسئولین امر را مجاب کند تا دست به یک اقدام عاجل در این باب و نصب آن درمحدوده مذکور بزنند . تا ضمن استفاده سریع و اصولی همشهریان از سیستم شتاب بانک ها از بروز سوء استفاده واشتباهات احتمالی در تبادلات مالی ،از اتلاف وقت و تشدید ترافیک جلوگیری جلوگیری کرده باشیم

 

به هرحال ارائه خدمات موردنیاز اهتمامی ویژه نیز به ابعاد امنیتی دستگاه های عابر بانک و اطلاعات حساس مشتریان می طلبد که دور از نظر مراقبین موضوع نیست .

 

ارسال نظر