کد خبر : 15616

سرلشکر محسن رضایی در بوشهر:

جلوگیری از هر نوع ناامنی در خلیج‌فارس

جلوگیری از هر نوع ناامنی در خلیج‌فارس

بوشهر24، دبیرمجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: امنیت خلیج فارس، امنیت خودمان می‌دانیم و تلاش می‌شود از هر نوع ناامنی در خلیج فارس جلوگیری شود.

به گزارش "بوشهر24"، سرلشکر محسن رضایی صبح امروز وارد بوشهر شد و در فرودگان این شهر مورد استقبال استاندار بوشهر، معاون سیاسی و امنیتی استاندار بوشهر و جمعی از فرماندهان نیروهای مسلح قرار گرفت.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در بدو ورود به فرودگاه بوشهر با بیان اینکه استان بوشهر نقش مهمی در دفاع مقدس داشته است، اظهار داشت: استان بوشهر در دفاع مقدس، خلیج‌فارس و دفاع از خارگ و حضور در جبهه‌های نبرد حق علیه باطل نقش مهمی داشته است.

بنا بر این گزارش خبرگزاری تسنیم، سرلشکر رضایی با بیان اینکه برای شرکت در مراسم هفته دفاع‌مقدس به استان بوشهر سفر کرده است، تصریح کرد: استان بوشهر فداکاری و حماسه‌های بزرگی در دوران دفاع مقدس داشته است.

وی با بیان اینکه امنیت خلیج فارس امنیت ایران اسلامی است، خاطرنشان کرد: امنیت خلیج‌فارس را امنیت خودمان می‌دانیم و نیروهای دریایی، هوایی و دریابانان رسالت حفاظت از این آب‌راه را برعهده دارند و تلاش می‌شود از هر نوع ناامنی در خلیج فارس جلوگیری شود.

ارسال نظر