کد خبر : 15633

با رای کمیته انضباطی هیات فوتبال تنگستان؛

نقره داغ شدن استقلال اهرم

نقره داغ شدن استقلال اهرم

بوشهر24، کمیته انضباطی هیات فوتبال شهرستان تنگستان آرای خود را در خصوص تخلفات رخ داده در بازی دانش اهرم و استقلال اهرم صادر کرد.

به گزارش "بوشهر24"،‌به نقل از "تنگستان نما"، کمیته انضباطی هیات فوتبال شهرستان تنگستان احسان بحرینی سر مربی تیم استقلال اهرم به دلیل درگیری با تیم داوری و همچنین حمله ور شدن به رختکن داوران در پایان بازی و توهین به تیم داوری پنج بازی از شرکت در مسابقات رسمی محروم و به پرداخت دو میلیون ریال جریمه نقدی محکوم می گردد.

به دلیل درگیری بازیکنان تیم استقلال اهرم با داور مسابقه و ورود بازیکنان و کادر فنی به زمین و ایجاد فضای تشنج که منجر به نیمه تمام ماندن مسابقه شد به استناد گزارش داور و ناظر مسابقه و همچنین به استناد بند 12 ماده 65 متن نامه انضباطی تیم استقلال اهرم سه بر صفر بازنده این دیدار اعلام می شود و این تیم به یک بازی بدون تماشاگر و یک بازی در زمین بی طرف محکوم می گردد.

مهدی محمدی بازیکن استقلال اهرم به دلیل حمله ور شدن به داور و درگیری فیزیکی و زدن مشت به صورت داور، یک سال محرومیت از شرکت در مسابقات رسمی و پرداخت مبلغ ده میلیون ریال جریمه نقدی محکوم می گردد.

هادی محمد حسینی بازیکن تیم استقلال اهرم به دلیل حمله ور شدن و زدن لگد به داور به شش ماه محرومیت از شرکت در مسابقات رسمی و پرداخت هشت میلیون ریال محکوم می گردد.

احمد احسن زاده بازیکن استقلال اهرم به دلیل شرکت در درگیری و اهانت و توهین به تیم داوری، یک جلسه محرومیت از حضور در مسابقات رسمی محکوم می گردد.

علیرضا کسرائیان و علی پولادی بازیکنان تیم استقلال اهرم به دلیل شرکت در نزاع جمعی در زمین مسابقه به پرداخت یک میلیون ریال جریمه نقدی محکوم می گردد.

سیروس سالمی در این بازی از داور مسابقه کارت قرمز گرفت و کمال احترام با دست رساندن با دارو از زمین بیرون رفت و جای تقدیر دارد.

آرا صادره در بندهای 1و2و3و4 غیر قطعی و قابل تجدید نظر خواهی در کمیته محترم انضباطی استان می باشد و یک هفته فرصت تجدید نظر خواهد بود و دیگر آرا صادر قطعی و لازم الاجرا می باشد و جریمه های تعیین شده به حساب هیات محترم فوتبال شهرستان واریز و رسید آن به کمیته انضباطی شهرستان ارسال می شود بدیهی است اتمام محرومیتی که با جریمه نقدی همراه می باشد حسب بند 5 ماده 14 آیین نامه موکول به پرداخت جریمه نقدی می باشد.

ارسال نظر