کد خبر : 15652

جام حذفی ایران؛

قیچی شدن بال‌های شاهین توسط ذوب‌آهن

قیچی شدن بال‌های شاهین توسط ذوب‌آهن

بوشهر24، شاهین شهرداری بوشهر و ذوب‌آهن اصفهان در ۱۲۰ دقیقه مسابقه جام حذفی به گلی نرسیدند تا بازی به ضربات پنالتی کشیده شود و این تیم ذوب‌آهن بود که موفق به برتری در این مسابقه شد.

به گزارش "بوشهر24"، در چارچوب مسابقات جام حذفی کشور، تیم شاهین شهرداری بوشهر عصر پنجشنبه در ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر میزبان تیم لیگ‌برتری ذوب‌آهن بود.

در حالی که انتظار می‌رفت تیم ذوب‌آهن کار سختی را در بوشهر نداشته باشد، شاگردان محمد احمدزاده سرمربی تیم دسته دومی شاهین بوشهر نمایش بسیار خوبی را از خود نشان دادند و تیم ذوب‌آهن را به سختی زیادی انداختند.

بازی در ۹۰ دقیقه به صورت پایاپای پیگیری شد و گلی را در پی نداشت؛ علی‌رغم انتظارات، فرصت‌های گل بسیار کمی روی دروازه‌ها ایجاد شد و هر دو تیم موقعیت‌های نصف و نیمه‌ای داشتند که دروازه‌بان‌ها را خیلی به خطر نیانداخت.

نکته قابل توجه زمان قانونی بازی، اخراج وحید محمدزاده در دقیقه ۸۷ مسابقه بود؛ محمدزاده که مهاجم شاهین را پشت محوطه جریمه متوقف کرده بود با کارت قرمز مستقیم داور اخراج شد و اعتراض بازیکنان ذوب‌آهن به داور، باعث شد تا دو کارت زرد دیگر نیز در این صحنه دریافت کنند.

شاهینی‌ها در وقت اضافه این مسابقه در مقابل تیم ۱۰ نفره ذوب‌آهن بازی بهتری را ارائه کردند و موقعیت‌های خطرناکی را ایجاد کردند که رشید مهاجری مانع از گل شدن توپ‌ها شد.

در آخرین دقایق وقت اضافه، جاسم یاسراللهی دروازه‌بان شاهین بوشهر که نمایش خوبی را از خود نشان داده بود، مهاجم ذوب‌آهن را بیرون محوطه جریمه سرنگون کرد و یک فرصت خوب را از ذوبی‌ها گرفت تا با کارت زرد داور مواجه شود.

بازی در دو ۱۵ دقیقه وقت اضافه نیز گلی را در پی نداشت تا بازی به ضربات پنالتی کشیده شود.

بنا بر این گزارش مهر، در ضربات پنالتی هر تیم ۹ پنالتی را زد، تیم ذوب آهن  ۶ گل به ثمر رساند و بازیکنان شاهین شهرداری بوشهر ۵ گل زدند تا تیم ذوب‌آهن به مرحله بعد مسابقات جام حذفی صعود کند.

داوری این مسابقه را پیمان فرخی‌مهر، بهروز برون، حامد صفایی و رضا تارخ بر عهده داشتند و ناظر مسابقه نیز سعید بطحایی بود.

 

ارسال نظر